Polacy powalczą z Francuzami.

Bet365

?Biało-Czerwoni? mogą potrzebować w dzisiejszym dniu wywalczyć jeden punkt w starciu z Francuzami lub będą spokojni o awans. Wszystko zależy od meczu Iranu z Serbią o 16:30.

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE

Podopiecznych Stéphane’a Antigi dzielił tylko krok od zapewnienia sobie awansu do dalszej fazy rozgrywek. Drużyna ?Biało-Czerwonych? prowadziła z Iranem 2:0 w setach i 24:22, jednak rywale złapali drugi oddech i wygrali trzeciego seta. Czwarty set to pokaz siły drużyny Iranu i mieliśmy wyrównanie stanu meczu 2:2. Ostatecznie jednak tie-break padł łupem naszej reprezentacji po skutecznym bloku Marcina Możdżonka, jednak pozbawili naszą reprezentacje spokojnego meczu z drużyną Francji.

Po meczach USA oraz Iranu o godz. 16:30 dużo się wyjaśni. Jeżeli Amerykanie lub Irańczycy przegrają swoje mecze bez znaczenia w jakim stosunku, nasz mecz z Francuzami nie będzie miała większej wartości. Jeżeli reprezentacja Serbii urwie jeden punkt Irańczykom, sytuacja będzie podobna. Jeżeli jednak rywale nie zagrają ?dla nas? to będziemy musieli wygrać dwa sety w pojedynku z drużyną Francji.
W meczu z Irańczykami, ?Biało-Czerwoni? stracili dużo sił i nerwów. Choć na uzupełnienie sił nie ma zbyt wiele czasu nie musi to być kluczowe bowiem Francuzi mogą to tego meczu podejść rozluźnieni chcąc zachować siły na następne mecze, które rozpoczną się we wtorek.

Nasza reprezentacja podejmie Francuzów osłabiona bowiem w meczu na pewni nie wystąpi Michał Winiarski, który w dzisiejszym meczu przejdzie badania. Bardzo dobrze naszego kapitana zastąpił Mateusz Mika, który notował wysoką skuteczność w ataku. W pierwszych setach w pojedynku z Iranem główną postacią był Mariusz Wlazły, który rozbijał blok Irańczyków. Do zwycięstwa mocno przyczynił się także Michał Kubiak, który motywował swoją grą resztę drużyny.
Francuzi ponieśli tylko jedną porażkę na tegorocznym mundiali z reprezentacją Włoch. W Krakowie zwyciężyli grupę, a następnie w Bydgoszczy bez większych problemów odnieśli zwycięstwa w dwóch spotkaniach.
Waga spotkania będzie już znana po zakończeniu pierwszych meczów rozpoczynających się o godz. 16:30.

Bet365 na zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.67,  A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Francji –  2.10.