Weekendowy cashback w Oddsring!

More-Gold-Digginrsquo-Slots-by-BetsoftJak co weekend bukmacher Oddsring ma dla Was świetne promocję CashBack. Tym razem do zgarnięcia są dwa fantastyczne sloty – w tym tygodniu stawiamy na nieziemski relaks, więc oderwij się od przyziemnych problemów grając w NRVNA the Nxt Xperience, a jeśli jednak wolisz zostać na ziemi – zejdź pod jej powierzchnię, razem z poszukiwaczami złota z gry MORE GOLD DIGGIN’. Grając na tych slotach od piątku do niedzieli otrzymasz gwarantowany CashBack 10% na te gry. Dzięki niemu możesz odebrać nawet 500 zł w gotówce!

Po ciężkim tygodniu nie ma nic lepszego, niż chwila prostej rozrywki. A co jeśli odpoczywając można dalej zarabiać? Tak właśnie jest w weekendowej promocji Oddsring na gry NRVNA the Nxt Xperience oraz More Gold Diggin?! Tylko w ten weekend grając w te gry, otrzymacie gwarantowany CashBack 10%. Jesteście gotowi rzucić wyzwanie wirtualnym wyzwaniom?!

Jak to działa:

  1. Graj na slotach NRVNA the Nxt Xperience (NetEnt) oraz MORE GOLD DIGGIN’ (Betsoft) w ten weekend.
  2. Już w poniedziałek na Twoim koncie gracza znajdzie się 10% CashBack.
  3. Odbierz do 500 zł w gotówce!

Zarejestruj się i korzystaj ze świetnych promocji!
OddsRing

Leave a Reply

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.