4.5 / 5.0 Zarejestruj się i odbierz bonus 20 PLN bez depozytu! Zagraj!

LV BET

  • wysokie kursy
  • szeroka oferta zakłądów na polskie rozgrywki
  • zakłady live
  • e-sporty
  • bonus bez depozytu

Bukmacher LV BET

LV BET to bukmacher, który powstał we wrześniu 2016 roku, natomiast swoją działalność prowadzi na terenie Polski na bazie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. W skład oferty LVbet wchodzą zakłady sportowe w tym również zakłady na żywo.

Opinie o LVbet

Firma udostępnia dla graczy bogatą ofertę zakładów sportowych i zakładów na żywo. Z pewnością zaletą firmy jest obszerna oferta na nasze rozgrywki, a również angażowanie się w patronat konkursów, lig i klubów, i także pomoc przez serwis „łączy nas pasja”, na którym m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz kilka innych osób prowadzą bezpośrednie blogi.

LVbet to marka, która bardzo szybko zyskuje na popularności, dzięki wielkim promocjom w formie sponsorowania klubów, konkursów oraz lig. Faktycznie szeroka współpraca sprawia, że marka jest nader wiarygodna w oczach graczy. Oferta bukmachera jest autentycznie bardzo atrakcyjna, dzięki czemu każdy Polski gracz wynajdzie coś dla siebie.

Sponsor polskich klubów i rozgrywek

LVbet jest sponsorem Wisły Kraków i Widzewa Łódź w sezonie 2016/2017, a ponadto partnerem Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Należałoby nadmienić, iż firma Las Vegas Drink, która jest współwłaścicielem LVbet, jest patronem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nowy bukmacher, bardzo szybko został zespolony właśnie z reprezentacją a łudząco podobne do siebie oznaczenie LVped (Las Vegas Power Energy Drink) i LVbet sprawiąją, że tym bardziej marka jest lżejsza do zapamiętania.

Jak otworzyć konto?

Rejestracja konta u bukmachera jest niezmiernie łatwa do zrobienia. Wystarczy wypełnić formularz, wypełniając swoje dane oraz potwierdzić tożsamość. Po pozytywnej weryfikacji, konto jest aktywne i można rozpocząć zabawę.

1. Wypełnij kwestionariusz rejestracyjny LVbet.

2. Potwierdź rejestrację.

3. Dokonaj opłatę oraz graj w zakładach sportowych.

Dostępne metody płatności

Wpłaty i wypłaty na konta gracza w LVbet dostępne są przez natychmiastowe przelewy bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), oraz dodatkowo portfel internetowy Skrill. Wystarczy wybrać kwotę, zalogować się na konto bankowe czy portfel elektroniczny i zadeklarować przelew. Pieniądze po chwili będą dostępne do użytkowania w zakładach sportowych.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.