4 / 5.0 Bonus powitalny do 500 zł! Zagraj!

Totolotek

  • firma powstała w 1992 r.
  • duży wybór polskich rozgrywek
  • bonus na start
  • bonus od depozytu
  • zakłady live

Bukmacher Totolotek jest najdłużej istniejącą firmą w branży bukmacherskiej na polskim rynku. Firma powstała już w 1992 roku i nadal oferuje zakłady dla Polskich graczy.

Bukmacher Totolotek

Totolotek S.A. posiada w swojej ofercie zakłady od 1992 roku. Na rynku internetowym firma pojawiła się w 2013 roku. W ofercie Totolotek. posiada zakłady bukmacherskie, zakłady live, Toto-Mix i Toto-Racing, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek a także mobilną wersję swojego serwisu.

Dla każdego nowego użytkownika dostępny jest bonus powitalny. Szczegóły na stronie internetowej bukmachera. Dla zarejestrowanych użytkownik Totolotek przygotował specjalne promocje, za polecanie znajomych a także terminarz promocji sportowych!

Załóż konto na totolotek.pl

Paysafecard w Totolotku

Totolotek jako pierwszy Polski bukmacher wprowadził do swojej kolekcji metodę płatności Paysafecard. Od teraz każdy gracz Totolotka może uzupełniać swoje konto gracza poprzez kupony Paysafecard. Z pewnością graczom spodoba się decyzja o wprowadzeniu innowacyjnej metody wpłat, ponieważ jest to jedna z najbardziej innowacyjnych form płatności i wygodnych dla klientów.

Wpłaty i wypłaty dostępne są za pomocą serwisu Transferuj.pl, który oferuje błyskawiczne przelewy za pomocą praktycznie wszystkich polskich banków. Nie będziesz więc mieć żadnego problemu z wpłaceniem środków na swoje konto gracza!

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.