Jak rozpocząć grę?

Poker to jedna z najlepiej rozwijających się dziedzin gry. Również w Polsce jest ona promowana poprzez wiele reklam. Jednak w przeciwieństwie do kasyna, w tej rozgrywce dużo większe znaczenie mają umiejętności samego gracza i zimna krew niż szczęście (choć to zawsze się przydaje). W wyniku narastającej popularności poker został dołączony do Międzynarodowej Federacji Sportów Umysłowych. Tym samym w siłę rosną firmy oferujące grę w pokera przez Internet.

Krótkie wyjaśnienie na temat samej gry

Poker to gra karciana, której celem jest wygranie jak największe ilości żetonów/pieniędzy od przeciwników. Zwycięzca jest definiowany poprzez najlepszy układ kart lub zmuszenie pozostałych uczestników rozgrywki do spasowania. Najczęściej przy jednym stole zasiada od 2 do 10 osób, a każda partia rozgrywana jest talią złożoną z 52 kart.

Popularność

Poker wykreował wiele gwiazd ale także spora rzesza celebrytów uczestniczy w promowaniu tej gry. Jednak w dużej mierze wpływ na rozpoznawalność mają gracze anonimowi, którzy w krótkim czasie zostają milionerami, a to jest dużym impulsem i zachętą dla innych ?młodych gniewnych?.

Aby zacząć, należy jedynie zarejestrować się u dowolnego właściciela pokoi pokerowych, złożyć depozyt (lub też nie ? można używać wirtualnych monet) i grać. W wyborze właściwej platformy może wam pomóc nasz dział z najlepszymi pokerami internetowymi. Pomocny przy tworzeniu nowego konta z pewnością będzie poradnik zamieszczony w sekcji zakłady. Jedynym ograniczeniem jest wiek, trzeba mieć skończone 18 lat. Na każdego nowego użytkownika czeka również bonus powitalny w zależności od wybranego bukmachera. Sprawdźcie czym poker przyciąga do siebie tak wielu graczy! Nie zwlekajcie, a poczujecie magię tej gry!

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.