5 automatów do gier inspirowanych filmami

Od lat wśród gier hazardowych największą popularnością cieszą się automaty. Ich fenomen wynika z kilku och cech, które doceniają początkujący, ale także zaawansowani gracze. Tradycyjny jednoręki bandyta zafascynował twórców gier online i pozwolił im popuścić wodze fantazji. Darmowe kasyno online oferuje swoim użytkownikom coś więcej niż klasyczne owocówki. Dostępne różnorodne wariacje na temat slotów spowodowały, że grono miłośników tej prostej rozrywki wzrasta z każdym kolejnym rokiem. Dlaczego automaty są ulubioną rozrywką tak wielu osób? Które z nich są cenione najbardziej?

Zalety automatów do gier

Maszyny są doceniane przez graczy przede wszystkim za ich prostotę. Intuicyjna obsługa jest czymś, czego oczekują początkujący gracze. Jest to rozrywka, która nie wymaga wielkiego skupienia i przygotowania. Wystarczy znać podstawowe zasady i można już sięgać po każdego slota, niezależnie od jego rodzaju. Prosta nawigacja jest połączona z niecodzienną grafiką oferowaną przez cenionych dostawców gier hazardowych. Jakość szaty graficznej ma bardzo duże znaczenie dla odbiorców, dlatego producenci zwracają na to szczególną uwagę. Sloty online za darmo to klasyka automatów, ale w obecnych czasach można znaleźć bardzo szeroką gamę różnego typu maszyn o odmiennej tematyce, które wpisują się w każde gusta. Furorę wśród zapalonych graczy stanowią propozycje oparte na licencji filmowej, które przywołują na myśl ulubione pozycje i przenoszą użytkownika w wyjątkowy świat, znany z ekranów kinowych. Które z nich cieszą się największą popularnością? Poniżej 5 najbardziej cenionych gier wzorowanych na znanych i lubianych filmach.

Mumia – odblokuj bonusy

Film, który jest inspiracją dla automatu Mumia to nic innego jak stworzony w 1999 obraz o tej samej nazwie. Jego zalety doceniają nie tylko fani egipskich ciemności i tajemniczych przeżyć, ale także zwolennicy licznych bonusów i niespodzianek. Decydując się na tego typu rozgrywkę, można sięgnąć po kolejne opcje, których w ciągu gry jest aż 8. Gracz może odblokować je i zyskać niebagatelne sumy. Oczywiście producenci nie zapomnieli o umieszczeniu na 5 bębnach wszystkich istotnych bohaterów filmowej produkcji. Dodatkowe doznania wzmacnia filmowa muzyka, a także fantastyczne wideo.

Gladiator z Jackpotem

Jest to jedna z bardziej cenionych maszyn inspirowanych tematyką filmową. Można zobaczyć w nim Gracchusa, Commodusa, Proximo Juby i Lucilli, niestety fani Russell’a Crowe’a będą zawiedzeni, ponieważ jego postaci nie znajdą na bębnach. Można zobaczyć jedynie maskę tytułowego Gladiatora. Jednak pocieszeniem będzie możliwość osiągnięcia Jackpota, który może wynieść nawet 1000000 euro. Grafika i muzyka są na nieco gorszym poziomie niż w Mumii, ale za to bonusy są równie atrakcyjne, co pozwala zapomnieć o nieco przestarzałych efektach wizualnych.

Goryl, który opanował świat

Postać King Konga jest znana każdemu, niezależnie od jego preferencji filmowych. Jego motyw wykorzystywany jest w wielu dziedzinach życia, dlatego nie mogło zabraknąć go także w grach hazardowych. Automat Kong jest kwintesencja tego, co najlepsze w kinowej propozycji Petera Jacksona. Firma Playtech przyłożyła ogromną uwagę do grafiki i dźwięku, dzięki czemu doznania gracza są na naprawdę wysokim poziomie. Jakość obrazów, przejść i efektów dźwiękowych jest godna prawdziwej produkcji filmowej. Jest to jeden z lepszych automatów pod tym względem. Jedynie zdjęcia głównych bohaterów, używane jako symbole mogłyby być nieco lepszej jakości, ale nie jest to wada, która dyskwalifikuje ten automat. W Kong występują dwa tryby gry (Jungle Mode i Big City Mode), które przenoszą użytkownika w dwa wymiary, mocno naszpikowane bonusami i atrakcyjnymi opcjami.

South Park, czyli kreskówkowy świat

Inspiracje dla producentów gier hazardowych nie mają źródła jedynie w klasykach kina, ale także w nieco nowszych propozycjach. Automat South Park jest wzorowany na popularnej i nieco kontrowersyjnej kreskówce. Prostota jest tym, co w większości przyciąga do tej maszyny. Surowe linie mają nawiązywać do motywu znanego z amerykańskiej kreskówki o czterech chłopcach. Liczne bonusy i ciekawe rozwiązania graficzne zaskakują niejednego gracza i pozwalają na odczucie klimatu prosto z nietypowej kreskówki dla dorosłych. Składa się ona z 5 bębnów i 25 wygrywających linii.

Czas na Grę o Tron

Jedną z nowszych propozycji dostępnych wśród cenionych kasyn online jest automat Game of Thrones. Pasjonaci serialu mogą znaleźć w slocie od Microgaming wszystko to, co zafascynowało ich w produkcji. Grafika robi ogromne wrażenie i pozwala zatopić się w doznaniach. Symbol Scatter to oczywiście tytułowy tron, a Wild to logo Gry o Tron. 5 bębnów jest zestawionych z 15 wygrywającymi liniami. Nie brakuje tutaj bonusów i licznych atrakcji dla graczy. Muzyka, którą znają fani serialu, będzie im towarzyszyć podczas rozgrywki na automacie.

Tagged With :

Dodaj komentarz