LVbet

LVbet to bukmacher, który powstał we wrześniu 2016 roku, natomiast swoją działalność prowadzi na terenie Polski na bazie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. W skład oferty LVbet wchodzą zakłady sportowe, a zarówno zakłady na żywo.

 

Zarejestruj się i odbierz bonus w LVbet

Recenzja LVbet

LVbet przepisowo na rynku pojawiło się we wrześniu 2016. Firma udostępniła dla graczy swoją ofertę zakładów sportowych i zakładów na żywo. O marce można było usłyszeć jednakże trochę wcześniej – już w czerwcu 2016 podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach można było zobaczyć reklamy bukmachera, który był sponsorem akcji. Z pewnością zaletą firmy jest obszerna oferta na nasze rozgrywki, a również angażowanie się w patronat konkursów, lig i klubów, i także pomoc przez serwis „łączy nas pasja”, na którym m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz kilka innych osób prowadzą bezpośrednie blogi.

LVbet sponsorem polskich klubów i rozgrywek

LVbet jest sponsorem Wisły Kraków i Widzewa Łódź w sezonie 2016/2017, a ponadto partnerem Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Należałoby nadmienić, iż firma Las Vegas Drink, która jest współwłaścicielem LVbet, jest patronem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nowy bukmacher, bardzo szybko został zespolony właśnie z reprezentacją a łudząco podobne do siebie oznaczenie LVped (Las Vegas Power Energy Drink) i LVbet sprawiąją, że tym bardziej marka jest lżejsza do zapamiętania.

Jak otworzyć konto?

Rejestracja konta u bukmachera jest niezmiernie łatwa do zrobienia. Wystarczy wypełnić formularz, wypełniając swoje dane oraz potwierdzić tożsamość. Po pozytywnej weryfikacji, konto jest aktywne i można rozpocząć zabawę.

1. Wypełnij kwestionariusz rejestracyjny LVbet.

2. Potwierdź rejestrację.

3. Dokonaj opłatę oraz graj w zakładach sportowych.

Dostępne metody płatności

Wpłaty i wypłaty na konta gracza w LVbet dostępne są przez natychmiastowe przelewy bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), oraz dodatkowo portfel internetowy Skrill. Wystarczy wybrać kwotę, zalogować się na konto bankowe czy portfel elektroniczny i zadeklarować przelew. Pieniądze po chwili będą dostępne do użytkowania w zakładach sportowych.

Opinia o lvbet

LVbet to marka, która bardzo szybko zyskuje na popularności, dzięki wielkim promocjom w formie sponsorowania klubów, konkursów oraz lig. Faktycznie szeroka współpraca sprawia, że marka jest nader wiarygodna w oczach graczy. Oferta bukmachera jest autentycznie bardzo atrakcyjna, dzięki czemu każdy Polski gracz wynajdzie coś dla siebie.

 

Zarejestruj się i odbierz bonus w LVbet

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów bukmacherskich
  • Oferta promocyjna
  • Pomoc techniczna
4.0