Poker – Wpłaty/wypłaty

W tym poradniku znajdziesz wszystkie informacje dotyczące płatności u internetowych bukmacherów. Aby rozpocząć grę w pokera należy przede wszystkim dokonać wpłaty na konto gracza. Na przykładzie firmy bet365 zilustruję jak przelać pieniądze, a następnie wypłacić ewentualne wygrane. Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera, kliknij tutaj, aby je założyć i otrzymać dodatkowy bonus powitalny w wysokości 1000$.

 

WPŁATY

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się oraz przejście do zakładki ?Poker?. Następnie w panelu logowania, przy widoku ze stanem konta, klikamy ?Depozyt?. W nowo otwartym oknie będziemy mieli do wyboru metodę płatności (przykładowe opcje wpłaty i limity poniżej).Od wyboru wariantu zależą kolejne pola do wypełnienia. Bet365 Poker najbardziej wspiera płatności poprzez Skrill. Wszystkie przelewy internetowe z konta bankowego przechodzą właśnie przez ten portfel elektroniczny. Osobiście polecam najpierw zdeponować pieniądze poprzez Przelewy24 na konto Skrill a dopiero potem skorzystać z metody ?Skrill (Moneybookers)?. Różnica jest taka, że minimalna wpłata i wypłata rekomendowanym sposobem to 25 PLN (w przypadku korzystania z ?Przelew via Skrill? minimalny depozyt to 50 PLN a wypłata 200PLN choć ta idzie od razu na nasze konto bankowe). Równie wygodne są karty prepaid (paysafecard, ukash) choć aby je pozyskać trzeba się pofatygować do jakiegoś sklepu, który drukuje takowe karty. Inny dobry sposób to karta debetowa.

Przykładowa operacja wpłaty 25PLN za pomocą ?Skrill (Moneybookers)?
Depozyt -> Wybór metody -> Kwota wpłaty -> Kod oferty (zostawiamy puste, wystarczy zarejestrować się z tego linku) -> Hasło do konta gracza -> Złóż depozyt

 
 

Następnie zostaniemy przeniesieni na stronę Skrill.com. Logujemy się do konta i wpisujemy kod bezpieczeństwa, w tym przypadku 994106.

 
 

Kolejne okno to wybór metody płatności. Według przykładu decydujemy się na wpłatę ze środków na koncie Skrill. Potwierdzamy i po kilku sekundach nasze pieniądze są już na bet365 Poker.

 

WYPŁATY

W zależności od metody wpłaty odblokowujemy odpowiednią opcję wypłaty (depozyt poprzez Skrill = wypłata poprzez Skrill, itd., w przypadku kart prepaid wybranie środków będzie możliwe poprzez przelew bankowy min. 200 PLN). Wszystkie wypłaty z konta gracza na Skrill są darmowe, natomiast na konto bankowe bezpłatna jest tylko jedna wypłata co 28 dni, za kolejne pobierana jest opłata około 30 PLN. Poniżej szczegółowy spis metod i ich limitów.
 
 
Jak zlecić wypłatę?
W prawym górnym rogu strony bet365 wciskamy ?Usługi?, następnie ?Wypłata?.

 

 

Zgodnie z metodą wpłaty przysługuje nam taka sama metoda wypłaty. Posługując się dalej przykładem ?Skrill (Moneybookers)? wpisujemy jedynie kwotę i hasło do konta gracza. Wypłata realizowana jest w przeciągu 24h choć w rzeczywistości trwa to tylko kilka godzin.
 
 

Załóż konto w bet365 Poker, aby dokonać wpłaty i skorzystaj z bonusu 200% do 1000$!

Leave a Reply