Warunki korzystania z serwisu

Serwis internetowy jest opracowywany i wykonywany w języku polskim. Jego treść kierowana jest do polskojęzycznych użytkowników zamieszkałych na terytoriach, gdzie wykorzystywanie treści zawartych w serwisie jest spójne z prawem.

Wykorzystywanie niniejszych stron jest dozwolone tylko i wyłącznie dla użytkowników podlegających jurysdykcjom, w jakich reklama i uczestnictwo w grach hazardowych jest legalne.

Korzystająca z portalu osoba, zapewnia administratorów, że promocja jak i uczestnictwo w zakładach hazardowych jest w jego jurysdykcji dozwolone oraz ponosi całkowitą odpowiedzialność przed administratorami za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.