Ponad 1400 PLN na mecz Legii z Lechem!

Z okazji środowego starcia Legii Warszawa z Lechem Poznań pokazujemy listę najciekawszych promocji bukmacherów, dzięki którym dostaniesz ponad 1400 PLN!

Totolotek daje całkowicie darmowe 20 PLN

Na wielki szlagier Polskiej Ekstraklasy bukmacher Totolotek przedstawia dla nowych graczy całkowicie darmowy zakład za 20 złotych, jaki zostanie dodany do konta gracza od razu po dokonaniu rejestracji. Żeby dostać bezpłatne 20 PLN wystarczy więc założyć konto, a od razu na nim pojawi się okazja obstawienia meczów Ekstraklasy za 20 złotych.

Odbierz całkowicie darmowe 20 PLN

Bonus na start do 700 PLN od Totolotka

Prócz całkowicie gratisowych 20 PLN, każdy nowy klient w Totolotku może skorzystać z bonusu powitalnego przy pierwszym depozycie aż do 700 PLN! Zyskasz dodatkowo na grę 100% kwoty pierwszej wpłaty.

Otwórz konto i odbierz dodatkowo na grę do 700 złotych

Bonus powitalny do 600 PLN w ForBET

U firmy ForBET każdy nowy użytkownik zyskuje bonus na start, dzięki jakiemu korzysta podwojenie początkowego wkładu aż do wielkości 600 złotych. Wystarczy zrobić pierwszą wpłatę a na koncie klienta znajdzie się podwojona wielkość.

Odbierz 600 PLN w ForBET

Bonus 100 PLN od bukmachera LV BET

LV BET to bukmacher, który dla nowych użytkowników daje na wstęp dodatkowo do 100 PLN.. Wystarczy założyć konto, dokonać wkładu i odebrać specjalne pieniądze na grę w zakładach sportowych!

Odbierz 100 PLN u bukmachera LV BET

Tagged With :

Dodaj komentarz