Darmowy zakład za 25 PLN od Unibet!

Pierwsze spotkanie między Legią Warszawa a Ajaksem Amsterdam zakończyło się remisem. Dziś ekipa ze stolicy spotka się ze swoimi rywalami na wyjeździe i spróbuje wywalczyć awans do dalszej rundy Ligi Europejskiej. Specjalnie z tej okazji bukmacherzy szykują promocje dla swoich graczy. Jedną z najlepszych opcji dostępnych na rynku jest bonus od Unibet. Dzięki tej ofercie możecie postawić zakład na mecz Ajax – Legia i zdobyć dodatkowy darmowy zakład za 25 PLN, który będziecie mogli wykorzystać od 28. lutego przez siedem kolejnych dni! Nie przegapcie tej promocji!

Jak zdobyć darmowy zakład?

  1. Zarejestruj konto w Unibet i zapisz się do promocji!
  2. Zawrzyj kupon przedmeczowy lub na żywo, pojedynczy lub kombinacyjny, za min. 50 PLN i po minimalnym kursie 1.40 zawierający choć jedno wydarzenie z meczu Ajax-Legia.
  3. Darmowy zakład będzie dostępny od 19:00 CET we wtorek, 28 lutego i będzie ważny przez 7 dni (zakłady proste i kombinacyjne).
  4. Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają żadnym warunkom obrotu.
  5. Aby kupon brał udział w promocji, wszystkie wydarzenia muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 w dniu 27.02.2017.

Załóż konto w Unibet i zyskuj, dzięki świetnym promocjom!

Leave a Reply

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.