Derby północnego Londynu

Bet365

Sobota z Premier League zaczyna się od mocnego uderzenia. Na White Hart Line przyjeżdża Arsenal.

O 13:45 rozpocznie się walka o ligowe pomiędzy sąsiadami w tabeli oraz w regionie. W północnym Londynie zagrają ze sobą Arsenal i Tottenham.

Goście z The Emirates są na fali wznoszącej. W ostatnich 15 spotkań we wszystkich rozgrywkach zanotowali aż 12 zwycięstw wygrywając ostatnie 5 meczów z rzędu. Jedną z ofiar Kanonierów był m.in. Manchester City, który przegrał 0:2 na własnym stadionie.

 

Tottenham kontra Arsenal w bet365!
 

Tottenham również notuje przyzwoite wyniki. Ostatnio w lidze, podopieczni Pochettino, ograli West Brom i Sunderland. Dobrze sobie radzą także na froncie Capital One Cup gdzie okazali się lepsi w dwumeczu od Sheffield United dzięki czemu awansowali do finału tych rozgrywek.

 

 

W tabeli sytuacja obu klubów wygląda podobnie. Arsenal zajmuje 5. lokatę a Tottenham 6. ze stratą dwóch punktów. Celem obu drużyn jest top4 i nie jest to niemożliwe bowiem do 3. Manchesteru United strata wynosi odpowiednio 1 i 3 punkty. Jest o co grać.Bet365 oferuje następujące kursy na to spotkanie: wygrana Tottenhamu – 3.25, remis – 3.50, wygrana Arsenalu – 2.30.

Tottenham kontra Arsenal w bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz