Lech w walce o Ligę Europy..

Bet365

Kolejny dzień europejskich pucharów przed nami. Dziś na stadionie w Gar?ab?r w ramach Ligi Europy zmierzą się ze sobą Lech Poznań i Stjarnan.

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE

Drużyna z Wielkopolski w poprzedniej rundzie mierzyła się z estońskim Nomme Kalju. Pierwszy mecz zakończył się jednak kompromitującą porażką 1-0. W drugim spotkaniu Kolejorz na szczęście pokazał grę na miarę wicemistrzów Polski i zapewnił sobie awans pokonując estońską drużynę aż 3-0. Stjarnan natomiast jest jedną z największych niespodzianek tej fazy rozgrywek. W trzeciej rundzie pokonał on faworyzowany Motherwell. Oba mecze w regulaminowym czasie gry zakończyły się wynikiem remisowym 2-2 i dopiero dogrywka w Islandii miała zadecydować o awansie jednej z drużyn. Szczęście uśmiechnęło się wtedy do Stjarnan, któremu Jan Johansson zapewnił w 114 minucie awans strzelając zwycięską bramkę na 3-2.

Działacze zespołu z Wielkopolski zrobili w tym sezonie kilka ciekawych wzmocnień. Do drużyny z Poznania dołączyli m.in. skrzydłowy – Muhamed Keita (Str?msgodset) oraz środkowy pomocnik Darko Jevtić (FC Basel). Obaj gracze mają pomóc Kolejorzowi w walce na kilku frontach. Jak dotąd drużyna Stjarnan w Europie zasłynęła tylko niesamowitymi cieszynkami. Piłkarze islandzkiego zespołu od czasu do czasu zaskakują swoich kibiców odgrywając śmieszne scenki po zdobyciu bramki. Lech pokazał już nam, że jest bardzo dobrze przygotowany do sezonu. Na cztery dotychczas rozegrane mecze w każdym był stroną przeważającą. Stjarnan to natomiast jedna z najsłabszych drużyn w obecnej stawce Ligi Europy. Lech więc nie powinien mieć najmniejszych problemów z pokonaniem islandzkiego zespołu i awansem do kolejnej decydującej już fazy.

Bet365 na zwycięstwo Lecha oferuję kurs 1.40, nieco więcej na remis – 3.20. Natomiast na to iż w pierwszym meczu zwycięży drużyna Stjarnan- 4.20.