Siatkarskie MŚ : Brazylia – Rosja

Bet365W niedziele odbędą się kolejne spotkania siatkarskich Mistrzostw Świata. W najciekawszym spotkaniu Grupy F, Brazylia będzie podejmowała Rosję.

Siatkarskie Mistrzostwa Świata. :
Brazylia-Rosja

Brazylia

Wspaniały początek Mistrzostw.

Brazylijczycy od początku mundialu prezentują bardzo dobrą formę. Jak dotąd wygrali wszystkie spotkania, tracąc tylko jednego seta. W żadnym ze spotkań Canarinhos nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem rywala.

Długa passa zwycięstw.

Drużyna Brazylii tak dobrą formę prezentuję od samej Ligi Światowej. Nie wiadomo jednak na jak długo starczy sił Canarinhos. Trener Bernardo Rezende ma nadzieję, że podczas mundialu nie zdarzy się żaden kryzys formy.

Brak testu z mocniejszym rywalem.

Brazylijczycy jak dotąd mierzyli się z słabszymi rywalami. Nie wiadomo jak Canarinhos będą prezentować się w rywalizacji z Rosją czy Polską. Wydaję się iż wtedy ich gra nie będzie wyglądać już tak pewnie.

Rosja

Fantastyczna gra od samego początku.

Rosjanie podobnie jak Brazylijczycy są jedną z dwóch niepokonanych drużyn na tym mundialu. Rosjanie prócz meczu z Bułgarią, w żadnym innym spotkaniu nie mieli problemów z ograniem swoich rywali.

Dobra forma Muserskiego.

Największa gwiazda Rosjan znów błyszczy od samego mundialu. Jak dotąd Muserski zdobył już ponad 100 punktów.  Trener jednak oszczędza swoją armatę na najważniejsze mecze, dlatego Muserski nie grał w niektórych meczach drugiej fazy.

Pierwszy sprawdzian z Brazylią.

Dla obu drużyn najbliższe spotkanie będzie prawdziwym sprawdzianem. Jak dotąd dla Rosjan jedynym testem był test z Bułgarią, ciężko jednak określić jak on wypadł. Po dwóch setach Rosjanie przegrywali już 2-0 i dopiero w tie-breku poradzili sobie z Bułgarami.

Faworytem tego spotkania ciężko wskazać. Ostatnie takie spotkanie mieliśmy podczas finału Olimpiady. Wtedy to górą byli Rosjanie, choć po dwóch setach przegrywali już 2-0.

Bet365 na zwycięstwo Brazylii oferuje kurs 1.75, a na to iż zwycięży drużyna Rosji –  2.15.