Świetne bonusy i wysokie kursy na Champions League!

Na europejskie boiska wraca Liga Mistrzów, a wraz z nią wiele bukmacherskich promocji. Nigdzie nie znajdziecie jednak tak wielu bonusów, które możecie wykorzystać na mecze Champions League, jak w bet365. Bukmacher oferuje jedne z najwyższych kursów w internecie zarówno na zakłady przedmeczowe, jak i zakłady in-play oraz zapewnia trzy bonusy piłkarskie. Sprawdźcie ofertę bet365 i już dziś skorzystajcie z oferty powitalnej, bonusu piłkarskiego lub genialnej oferty na mecze, które zakończą się remisem!

Otwórz konto, złóż depozyt w wysokości 20 PLN lub wyższej, a będziesz miał prawo do otrzymania 100% bonusu od kwalifikującego się depozytu, aż do maksymalnej wysokości 200 PLN – właśnie tak w bet365 wygląda bonus powitalny, który można świetnie wykorzystać na Ligę Mistrzów!

Obstawiaj w Bet365 i zyskuj dzięki świetnym promocjom!

„Nie ma bramek? Zwrot” – to kolejna oferta od tego bukmachera. Najlepiej sprawdzi się w zakładach na mecze, gdzie istnieje ryzyko, że nie padnie bramka.Postaw zakład przedmeczowy na DOWOLNY rynek na dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy (HT/FT) lub Scorecast na DOWOLNY mecz piłki nożnej, i jeżeli mecz zakończy się wynikiem 0-0, bukmacher zwróci Ci stawkę, jeżeli zakład przegra.

Bonus piłkarski” to specjalna oferta dla największych fanów europejskiej piłki. Ta oferta ma zastosowanie dla zwrotów z przedmeczowych zakładów akumulowanych zawierających 3 lub więcej selekcji na Wynik końcowy lub Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola. To fantastyczna oferta na zakłady akumulowane na Ligę Mistrzów daje szansę na zdobycie bonusu aż do 100% dla zakładów akumulowanych!

Nie przegap okazji, do skorzystania z tych bonusów. Już dziś postaw zakłady na mecze Bayernu Leverkusen z Atletico Madryt, czy Manchesteru City z AS Monaco.

Zarejestruj się w Bet365 i zyskuj dzięki świetnym promocjom!

Leave a Reply

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.