Typuj finał Ligi Mistrzów w bet365 i odbierz bonus!

Bet365

Sobotni wieczór dla fanów piłki nożnej to finał Ligi Mistrzów. Mecz w którym wezmą udział piłkarze Realu Madryt i Atletico Madryt zostanie rozegrany w Lizbonie i po raz pierwszy w historii dojdzie do sytuacji w której obie ekipy finałowe są z tego samego miasta.

TYPUJ TERAZ FINAŁ LM W BET365

Real Madryt wygrał już w tym sezonie Puchar Hiszpanii zaś Atletico Madryt mistrzostwo Hiszpanii. Królewscy w finale pucharu krajowego pokonali Barcelonę, zaś Atletico po doskonałym sezonie i remisie w ostatnim spotkaniu na Camp Nou wyprzedziło w tabeli La Liga głównych rywali o 3 punkty. W sobotę dla obu drużyn będzie to więc szansa na zdobycie dubletu. Co na sobotni finał Ligi Mistrzów przygotowało w swojej ofercie bet365?

Na finał Champions League dostępnych będzie ponad 120 zakładów przedmeczowych. Oprócz najczęściej wybieranych zakładów 1X2, Over/Uner dostępnych będzie wiele innych ciekawych ofert! Jakie kursy bet365 oferuje w zakładach 1X2? Na Real kurs wynosi 1.91, na remis 3.50 zaś na Atletico4.00! Należy także pamiętać o zakładach na żywo! W sumie przez całe spotkanie dostępnych będzie ponad 70 zakładów live – kto strzeli następną bramkę, ile padnie goli w meczu, ile będzie rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych!

OTWÓRZ KONTO W BET365 I POSTAW NA FINAŁ LM

bet365 posiada w swojej ofercie także specjalną promocję- nie ma bramek? Zwrot! Wystarczy, że postawisz zakład przed rozpoczęciem meczu na dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy lub Scorecast. Jeżeli finał LM zakończy się bezbramkowym remisem, bet365 zwróci wszystkie przegrane zakłady na tych rynkach! Jeżeli nie masz jeszcze konta w bet365 możesz skorzystać dodatkowo z oferty powitalnej 200 PLN!

Otwórz teraz konto w bet365 i zapoznaj się z pełną ofertą bet365 na finał LM, ciesz się szeroką ofertą zakładów przed spotkaniem i zakładów live oraz transmisjami na żywo. bet365 to numer jeden w zakładach sportowych online!