Typuj Mundial w Oddsring i weź udział w promocji!

OddsringJuż w czwartek zaczynają się Mistrzostwa Świata FIFA w Brazylii. Przez kolejny miesiąc 32 ekipy z całego świata będą mierzyć się ze sobą na brazylijskich boiskach, a piłkarskie emocje wśród wszystkich fanów futbolu sięgną zenitu.

Podczas trwania Mundialu, Oddsring wyłoni Mistrza Zakładów Sportowych Mundialu 2014.

 

Typuj!

Zwycięż i zgarnij 2000 złotych extra!

Łączna pula nagród to 8000 złotych!

Udział w promocji jest automatyczny. Nie musisz nigdzie się zapisywać!

Jedyne co musisz zrobić to postawić min 20 zakładów, po stawce minimalnej 3$ (lub równowartość w Twojej walucie konta gracza). Więcej szczegółów tutaj.

Nagrody zostaną przelane na zwycięskie konta graczy 14 lipca 2014 roku.

Specjalnie dla Was przygotowane zostało także Centrum meczowe, które pozwoli Wam śledzić najnowsze wiadomości o uczestnikach mistrzostw.

Typuj Mundial w Oddsring!

OddsRing

Leave a Reply

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.