Wielkoszlemowy turniej tenisowy US Open. Trzecia runda zmagań przed nami!

Wielkoszlemowy turniej tenisowy US Open wkracza już w fazę trzeciej rundy. Mieliśmy jak do tej pory kilka niespodzianek, zarówno w żeńskiej, jak i w męskiej odsłonie tej prestiżowej imprezy. W turnieju kobiet z marzeniami o kolejnym triumfie wielkoszlemowym szybko pożegnała się rozstawiona z numerem trzecim Hiszpanka Garbine Muguruza, która przegrała w drugiej rundzie z Łotyszką Anastasiją Sevastovą w dwóch setach. Dalej gra natomiast między innymi liderka światowego rankingu Serena Williams, która zmierzy się teraz ze Szwedką Johanną Larsson. Analizę tego meczu można przeczytać tutaj.

Wielkoszlemowy turniej US Open

Flushing Meadows (Stany Zjednoczone) – III runda

02-03.09.2016 r.

TYPUJ MECZE TENISOWE Z BET365!

W trzeciej rundzie zobaczymy także najlepszą polską tenisistkę, rozstawioną z numerem czwartym Agnieszkę Radwańską, która zagra z Francuzką Caroline Garcią.

Dalej gra także numer dwa imprezy ? Niemka polskiego pochodzenia Angelique Kerber. Jej najbliższą przeciwniczką będzie nastoletnia Catherine Bellis ze Stanów Zjednoczonych.

Turniejowa piątka ? Rumunka Simona Halep zmierzy się natomiast z Węgierką Timeą Babos.

W turnieju męskim doszło do sensacji w spotkaniu rozstawionego z numerem 5. Kanadyjczyka Milosa Raonica, który przegrał z kwalifikantem, młodym Amerykaninem Ryanem Harrisonem.

W imprezie pozostał natomiast rozstawiony z numerem 1 Serb Novak Djokovic, który zagra w trzeciej rundzie z Rosjaninem Mikhailem Youzhnym. Analizę tego meczu można przeczytać tutaj.

Turniejowa ?dwójka? ? Szkot Andy Murray zmierzy się z kolei z Włochem Paolo Lorenzim. Analiza tego meczu jest dostępna tutaj.

Rozstawiony z numerem trzecim Szwajcar Stanislas Wawrinka zagra w swoim najbliższym meczu z Danielem Evansem z Wielkiej Brytanii.

Grający na kortach Flushing Meadows z numerem czwartym Hiszpan Rafael Nadal zmierzy się z kolei z Rosjaninem Andrejem Kuznetsovem. Analizę tego meczu można znaleźć tutaj.

Bet365 przygotował szereg propozycji na mecze trzeciej rundy męskiego i żeńskiego turnieju US Open. Poniżej prezentujemy wybrane z nich:

Turniej kobiet:

Agnieszka Radwańska ? Caroline Garcia   1.25 ? 4.00

Serena Williams ? Johanna Larsson  1.050 ? 11.00

Nasz typ: zwycięstwo Williams w dwóch setach ? kurs 1.20. Amerykanka jest na tyle mocna, że powinna poradzić sobie ze Szwedką, nie oddając jej nawet seta.

Catherine Bellis ? Angelique Kerber  9.00 ? 1.071

Timea Babos ? Simona Halep  6.50 ? 1.11

Turniej mężczyzn:

Novak Djokovic ? Mikhail Jouzhny   1.062 ? 1.00

Nasz typ: zwycięstwo Djokovica 3:0 ? kurs 1.44.  Serb nie powinien oddać Rosjaninowi nawet seta, tym bardziej, że jest wypoczęty. Nie musiał grać w drugiej rundzie z powodu wycofania się jego rywala.

Poalo Lorenzi ? Andy Murray  23.00 ? 1.012

Nasz typ: wygrana Murraya w trzech setach ? kurs 1.18.  Murray jest zbyt mocny dla Włocha. Raczej nie przegra z nim żadnej partii.

Daniel Evans ? Stanislas Wawrinka   7.00 ? 1.10

Rafael Nadal ? Andrey Kuznetsov   1.083 ? 8.00

Zachęcamy do śledzenia kolejnych, ciekawych wydarzeń tego, ostatniego już w tym roku, wielkoszlemowego turnieju i obstawiania wyników kolejnych spotkań.