Formula 1 2019: Jak oglądać w internecie?

Początek następnego sezonu wyścigów Formuły 1 zbliża się coraz większymi Nadchodzące wyścigi wywołują silniejsze emocje pośród krajowych kibiców aniżeli w minionych latach. Naturalnie warunkiem naprawdę ogromnego zaangażowania Formułą 1 jest wielki powrót Roberta Kubicy jako głównego kierowcy. Kubica po niesamowicie długiej przerwie powróci na tory Formuły 1 jako generalny kierowca teamu Williams.

Kubica w F1

Dane o powrocie Polaka do wyścigów Formuły 1 pojawiały się w środowisku od bardzo dawna lat lecz w owym roku nowinki te stają się faktem. Jedyny polski rajdowiec w historii wyścigów F1 wróci do wyścigów jako główny kierowca teamu a premierowy z udziałem Kubicy odbędzie się 17.03.2018.

Robert Kubica ogłoszony został kierowcą drużyny Williams F1 Racing. Jest to brytyjska drużyna którego kierowcy od dużej liczby biorą udział w wyścigach Formuły 1. Od 2014 r bolidy teamu Williams konstruowane są na napędach Mercedesa. Powrót polskiego kierowcy został uroczyście ogłoszony w listopadzie 2018 r. Krótko po ogłoszeniu wiadomości o tym, iż Polak będzie brać udział w sezonie 2019, stwierdzono też że Orlen Polski Koncern Naftowy został sponsorem Williamsa.

F1 gdzie oglądać F1 w telewizji sezon 2019?

Prawa telewizyjne do transmitowania grand prix na obszarze Polski dysponuje Eleven Sports. Jak już zostało oznajmione, kanał Eleven Sports live będzie przedstawiać wszystkie GP Formuły 1, eliminacje ale takze treningi rozpoczynające każdy weekend z transmisjami Formuły 1. Redaktorzy Eleven Sports zadeklarowali również, iż w ramach transmisji dostępne będzie jeszcze studio, specjalne programy publicystyczne, a także artykuły dotyczące polskiego kierowcy, f1 i wszelakich materiałów związanych z F1.

Stacja Eleven Sports stream można obejrzeć za pośrednictwem wielu platform tv ale też online. Kanały z linii Eleven dostępne są u dwóch operatorów satelitarnych czy wielu kablowych a ponadto za pośrednictwem platform online dostępnych w internecie. Najpopularniejszą z platform telewizyjnych online jest serwis Player+, w którym za dostęp miesięczny do stacji Eleven należy zapłacić 15 pln. Po wykupieniu systemu, osoba dostaje dostęp do wszelakich transmisji live jakie pokazywane są na kanałach Eleven w tym dodatkowo wyścigi Formuły 1.

Formuła 1 sezon 2019

Sezon 2019 zainicjuje się w połowie marca grand prix w Australii. Pierwsze grand prix F1 zostało zaplanowane wyścig został ustalony na 17.03.2019 tymczasem już 2 dni przed będzie można śledzić treningi z udziałem wszystkich drużyn, w tym jeszcze ekipy Kubicy. W marcu i kwietniu na miłośników Formuły 1 czekają gp w Bahrajnie ale także Chinach. Pod koniec kwietnia F1 rozpocznie serię wyścigów w Europie, jakie potrwają aż do września. W tym sezonie F1 odwiedzi między innymi Francję, Hiszpanię, Niemcy, Wielką Brytanię, Włochy.

We wrześniu wyścigi przeprowadzą się do Azji a niedługo potem do Ameryki płn i płd Sezon 2019 dokona się pierwszego grudnia 2019 wyścigiem o gp f1 Abu Zabi. Razem cały 2019 rok założonych zostało dwadzieścia jeden wyścigów f1.

Na sezon 2019 do startu zgłosiło się dziesięć ekip fromuły 1, a każda druzyna reprezentowany będzie poprzez dwóch podstawowych zawodników i dopuszczalnych kierowców rezerwowych.

Tagged With :

Dodaj komentarz