Gdzie oglądać galę Polsat Boxing Night?

Polsat Boxing Night

Już w sobotę czeka nas kolejna gala Polsat Boxing Night. Będzie to już czwarty wieczór bokserski organizowany przez stację Polsat. Tym razem znów w roli głównej pokaże się popularny Góral. Rywalem Tomasza Adamka będzie Amerykanin ? Eric Molina.

Gdzie będzie można zobaczyć gale Polsat Boxing Night na żywo? Jeśli chodzi o transmisje sieciowe to jedynym źródłem jest aplikacja Ipla, gdzie będziemy mogli zobaczyć transmisje aż z pięciu widoków. Jest to również dobra opcja dla zagranicznych kibiców. Serwis Ipla.tv zapowiedział, że gale będzie można wykupić na całym świecie wyłączając z tego dwa kraje: Stany Zjednoczone oraz Kanadę. Koszt dostępu do gali to 40 zł.

Podobną cenę ma wykupienie dostępu przez dekoder Cyfrowego Polsatu. Minusem tego rozwiązania jest jednak brak możliwości przełączania kamer. Galę można zamówić telefonicznie kontaktując się z Centrum Obsługi Klienta. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na kanale 444.

Również i popularna siec telewizyjna UPC oferuję możliwość dostępu do gali Adamek – Molina online. Tam jednak za tą przyjemność musimy zapłacić aż 45 zł. Transmisje zamawiamy przez dekoder UPC, a dostępna jest ona na kanale 90.
Bardzo dobrą promocje przygotowała telewizja Vectra. Tam dostęp do gali możemy uzyskać już za 10 zł. Jest jednak jedno, ale, aby dostać taki rabat należy dokupić lub przedłużyć dowolną usługę na okres 24 miesięcy. Dla pozostałych koszt gali wynosi aż 49,90. Transmisja dostępna będzie na kanale 258.

Adamek o walce z Saletą: Roger zapytał mnie „Are you sure?”

Dodaj komentarz