Jurecki zagra na Euro 2016! (VIDEO)

JureckiJeszcze do niedawna nie było pewności, czy Bartosz Jurecki będzie w stanie zagrać na mistrzostwach Europy EHF w piłce ręcznej mężczyzn. Reprezentant Polski walczył bowiem z kontuzją, która nie pozwoliłaby mu grać w nadchodzącej imprezie. Szczypiornista z rehabilitacją wyrobił się jednak idealnie!

Nasz obrotowy walczył z urazem łydki i możliwość jego udziału podczas EHF Euro 2016 stała pod dużym znakiem zapytania. „W krótkim czasie, bodaj dwóch miesięcy aż trzy razy zerwałem ten mięsień. Nie byłem w stanie wrócić do gry. Za każdym razem uraz się odnawiał.” – komentuje Bartosz Jurecki.

TYPUJ W BET365 I ODBIERZ BONUS

CZAS NA POWRÓT

36-letni szczypiornista reprezentacji Polski już jakiś czas coraz bardziej zbliżał się jednak do pełnej formy. Ostatnio poleciał razem z kadrą do Hiszpanii na turniej w Irun. Tam Jurecki brał udział w treningach indywidualnych. Powoli był w stanie zwiększać intensywność ćwiczeń i zbliżał się do powrotu do zdrowia.

Mecze w Irun oglądał jednak z trybun. Było jeszcze za wcześnie, aby mógł pomóc swoim kolegom na boisku. Niedługo Jurecki zacznie już jednak treningi z pełnymi obciążeniami. Kolejnym krokiem będzie już powrót do treningów z resztą zespołu i w końcu gra w meczu.

„Cały czas mam jeszcze niepokój w głowie, że uraz się odnowi. Jestem jednak pod stałą opieką lekarzy i masażystów. Trenerzy pilnują, żebym nie przesadził z treningami. Ja też siebie pilnuję. Wszystko idzie w dobrą stronę.” – zapewnia Jurecki.

EURO 2016

Według najnowszych informacji proces rehabilitacji posuwa się tak szybko do przodu, że Jurecki na pewno będzie w stanie grać podczas Mistrzostw Europy, które rozpoczną się już 15. stycznia!

WYWIAD Z BARTOSZEM JURECKIM PRZED EHF EURO 2016

TYPUJ W BET365 I ODBIERZ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz