Oscarowe free spiny w Oddsring!

500x300W nocy z niedzieli na poniedziałek w Los Angeles odbędzie się kolejna gala rozdania Oscarów, czyli najbardziej prestiżowych nagród w historii kina. Przygotowania do gali idą pełną parą i właśnie z tej okazji specjalną ofertę ma dla was Oddsring!

Wielu fanów filmów, którzy będą śledzić rozdanie Oscarów, może nawet nie pamiętać oryginałów filmowych, na których wzorowały się produkcje nominowane przez Akademię. Tak jest na przykład z Mad Maxem, ale jednym z tytułów, do których niedawno wrócili producenci był też Park Jurajski.

Już jako Jurassic World wszedł na wielki ekran z przytupem, jednak według wielu krytyków nie umywa się do oryginału z 1993 roku. Mało prawdopodobne, żeby mógł konkurować z pierwotną wersją chociażby dlatego, że tamto dzieło było przełomowe.

Film z 1993 roku zgarnął też wspomnianego Oscara.

Jeśli i Ty wolisz klasyczne oryginały od nowych wersji niektórych spośród zeszłorocznych filmów ? przypomnij sobie wspólnie z Oddsring Jurassic Park!

Wystarczy, że obrócisz  w Oddsring 10 EUR/40 PLN na grze Jurassic Park podczas oscarowego ?długiego weekendu?, a 10 free spinów znajdzie się na Twoim koncie gracza!

Co mamy na myśli mówiąc o długim weekendzie? Promocja wystartowała o północy 26. lutego, a zakończy się o północy 29. lutego! Tej okazji nie można więc przegapić, tym bardziej, że nie pozostało dużo czasu, żeby zgarnąć free spiny!

Wszyscy zawodnicy, którzy wygrają free spiny zostaną o tym poinformowani drogą elektroniczną.

GRAJ W JURASSIC PARK NA ODDSRING I ZGARNIJ FREE SPINYI

OddsRing
 

Tagged With :

Dodaj komentarz