1/8 finału Euro 2016 z rzutami karnymi? Sprawdź ofertę bet365!

Bet365-bore-drawEuro 2016 nazywane jest turniejem defensywy. Jak na razie we francuskiej imprezie brakuje trochę emocji związanych z wysokimi wynikami, ale wraz z przejściem do fazy pucharowej, czas remisów się skończył. Teraz każde spotkanie będzie musiało mieć rozstrzygnięcie i w najtrudniejszych przypadkach o losie zespołów decydować będą rzuty karne. Właśnie na tę formę eliminacji najlepszy bonus bukmacherski ma bet365!

W piłce nożnej ostatnich lat widać tendencję w turniejach reprezentacyjnych do gry bardziej obronnej, skupionej na tym, żeby bramki nie stracić, niż żeby bramkę strzelić. Jest to świetna taktyka na pojedynki grupowe, jednak kiedy przychodzi zmierzyć się z rywalem, którego trzeba pokonać, lepiej nie zostawiać rozstrzygnięcia rzutom karnym.

ZAREJESTRUJ SIĘ I TYPUJ MECZE EURO 2016!

Bukmacherzy obstawiają jednak, że bardzo dużo meczów fazy pucharowej – 1/8 finału i dalej – może nie rozstrzygnąć się w regulaminowym i dodatkowym czasie gry. Każdy typer meczów piłkarskich wie, że w takim wypadku najkorzystniej będzie obstawiać w bet365, które oferuje świetną promocję związaną z rzutami karnymi.

Oferta „Rzuty karne? Zwrot” obowiązuje na rynku zakładów na wygraną i wygraną/miejsce. Zasady promocji są bardzo proste. Jeśli wytypowana przez Ciebie do zwycięstwa drużyna przegra swój mecz po serii rzutów karnych, otrzymasz od bukmachera zwrot na przegrany zakład.

Ta oferta nie będzie miała zastosowania, jeśli stawka została w całości zamknięta. Tam, gdzie stawka została częściowo zamknięta, tylko pozostała część aktywnej stawki zostanie zwrócona.

CO ZROBIĆ, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?!

  1. Zarejestruj się na bet365 lub zaloguj jeśli posiadasz już konto
  2. Wpłać depozyt
  3. Obstawiaj zakłady na rynku „wygrana” i „wygrana/miejsce”
  4. Wygrywaj lub zgarnij zwrot jeśli Twoja drużyna zostanie wyeliminowana po rzutach karnych!

ZAREJESTRUJ SIĘ I TYPUJ MECZE EURO 2016!

Tagged With :

Dodaj komentarz