1/8 finału z promocjami od bet365

Bet365

Już dzisiaj startuje 1/8 fazy pucharowej Mistrzostw Świata w Brazylii.

Wszystkie drużyny, które wystąpią w sobotnich meczach pochodzą z Ameryki Południowej. Brazylia będzie rywalizowała z Chile, które pokonała 3:0 na poprzednich MŚ i będzie chciała powtórzyć ten wynik. Natomiast Chile sprawiło niespodziankę w fazie grupowej wygrywając z Hiszpanią i eliminując ich z turnieju. To spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco.


Zobacz promocje na MŚ od bet365!

Podobny poziom emocji zapewni starcie Kolumbii, która po raz pierwszy od 1990 roku awansowało z grupy, z grającym bez Luisa Suareza Urugwajem.

W niedzielę kolejne fantastyczne starcie pomiędzy finalistą poprzednich MŚ – Holandią a imponującym Meksykiem. Kto przejdzie dalej okaże się na koniec niedzielnego dnia.

Więcej zabawy i emocji z oglądania zapewnia ostatnio ulepszona promocja „MŚ – Nie ma bramek? Zwrot”. Jeśli mecz zakończy się bezbramkowym remisem to oprócz przegranych zakładów za Dokładny wynik, Wynik do przerwy/Wynik końcowy, Scorecast zwracane również będą Pierwszy, Ostatni, Kiedykolwiek strzelec gola. Ponadto dostępna wciąż jest nowa oferta od bet365 przygotowana specjalnie na ten turniej. Postaw na drużynę, która według Ciebie wygra mistrzostwo a jeśli przegra w karnych to Twoja stawka zostanie zwrócona – „Rzuty karne w MŚ? Zwrot”.1. Zarejestruj się na bet365.

2. Korzystaj z promocji na Mistrzostwa Świata w Brazylii od bet365!

 


Zobacz promocje na MŚ od bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz