50 PLN zwrotu na Arsenal – Bayern

50 PLN zwrotu na Arsenal - BayernW ubiegłym spotkaniu tych ekip Bayern nie pozostawił wątpliwości, która z nich była w skuteczniejszej dyspozycji. Jednakże kierunek meczu rewanżowego może być kompletnie różny – czy niemalże pewni awansu do przyszłej fazy koledzy Lewandowskiego 'odpuszczą’ to spotkanie oraz dadzą szansę Arsenalowi na odzyskanie renomy? Czy Bayern upewni, że wynik 5-1 z minionego pojedynku nie był kwestą szczęścia, zaś dysproporcji w skali klubów? Zdaniem Oddsring jakikolwiek scenariusz jest dopuszczalny, dlatego możesz u nich obstawić tenże mecz z bonusem 50% – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać dodatek w wysokości 50% jego wartości aż do 50 PLN! To wspaniała promocja, której nie możesz przespać!

Jak to działa:

1. Ustaw jakikolwiek zakład po kursie 2.0 czy większym na mecz Arsenal – Bayern.
2. Jeżeli Twój pierwszy zakład na ten pojedynek okaże się przegrany, będziesz mógł dostać bonus w wielkości 50% jego kwoty do 50 PLN.
3. By dostać bonus napisz do Oddsring na adres info-pl [at] oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a oni dopiszą właściwą kwotę do Twojego konta gracza.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Lidze Mistrzów i czytać ciekawe artykuły związane z piłką nożną? Odwiedź serwis transferowe newsy i czytaj o sporcie!

Zarejestruj konto w Oddsring i korzystaj ze świetnych bonusów!
OddsRing

Tagged With :

Dodaj komentarz