Almeria podejmuje Deportivo

Bet365

W niedzielę czekają nas kolejne spotkania ligi hiszpańskiej. W najciekawszym z nich Almeria będzie podejmować Deportivo.

 

Liga BBVA :
Almeria – Deportivo La Coruna

 

Almeria

Dobry start w lidze.

Almeria jest uważana za jednego z głównych kandydatów do spadku. Pięć punktów po czterech kolejach można, więc uznać za bardzo dobry start. Szczególnie udany mecz podopieczni trenera Arrasate zaliczyli przeciwko Realowi Sociedad, gdzie wygrali 2-1.

Problemy z napastnikiem.

Trener Almerii od początku sezonu testuje graczy ofensywnych. Na ataku grał już Hemed, Dangda, Quique oraz Mendez. Najbardziej trenera przekonał chyba ten ostatni gracz, który w mecz z CF Cordoba zdobył bramkę na wagę remisu.

Wciąż główny kandydat do spadku.

Pomimo dobrego początku Almeria wciąż jest głównym kandydatem do spadku. Drużyna trenera Arrasate posiada jeden z najuboższych składów w Lidze BBVA i na pewno do ostatniej kolejki Almeria będzie walczyć o swój byt.

 

Deportivo

Słaba kadra.

Deportivo posiada jeden z najsłabszych składów w całej Premiera Divison. Drużyna z La Coruna w tym sezonie nie poczyniła żadnych znaczących transferów. Gwiazdą drużyny wydaję się Isaak Cuenca. Hiszpański pomocnik wypożyczony z Barcelony jest jak na razie najjaśniejszą postacią zespołu.

Pierwszy sezon najgorszy.

Patrząc na przepaść, jaka dzieli Premiera Divison, a Segunda Divison utrzymanie w ekstraklasie może być bardzo ciężkie. Patrząc na poprzednie lata to beniaminki szybko wracają do poprzedniej ligi. Na swojej skórze odczuł już to m.in. Real Zaragoza, Gijon czy Hercules.

Słaby start w lidze.

Deportivo nie najlepiej zainaugurowało tegoroczne rozgrywki. Drużyna z La Coruna po pięciu spotkaniach na swoim koncie ma tylko cztery punkty. A jak dotąd nie prócz Realu nie mierzyła się z potentatami. Wydaję się, więc iż La Coruna o utrzymanie będzie walczyć do ostatniej kolejki.

Bet365 na zwycięstwo Almerii oferuje kurs 2.45, na remis natomiast 3.25. A na to iż zwycięży drużyna Deportivo –  3.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz