Analiza spotkania: Brazylia – Chiny

Bet365W czwartek odbędą się kolejne spotkania siatkarskich Mistrzostw Świata. W najciekawszym spotkaniu Grupy F, Brazylia będzie podejmowała Chiny.

Siatkarskie Mistrzostwa Świata. :
Brazylia-Chiny

 

Brazylia

Wspaniały początek Mistrzostw.

Brazylijczycy od początku mundialu prezentują bardzo dobrą formę. Jak dotąd wygrali wszystkie spotkania, tracąc tylko jednego seta. W żadnym ze spotkań Canarinhos nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem rywala.

Długa passa zwycięstw.

Drużyna Brazylii tak dobrą formę prezentuję od samej Ligi Światowej. Nie wiadomo jednak na jak długo starczy sił Canarinhos. Trener Bernardo Rezende ma nadzieję, że podczas mundialu nie zdarzy się żaden kryzys formy.

Brak testu z mocniejszym rywalem.

Brazylijczycy jak dotąd mierzyli się z słabszymi rywalami. Nie wiadomo jak Canarinhos będą prezentować się w rywalizacji z Rosją czy Polską. Wydaję się iż wtedy ich gra nie będzie wyglądać już tak pewnie.

 


Chiny

Zgodnie z planem.

Jak na razie Chińczycy grają zgodnie z planem. W pierwszej fazie pewnie awansowali z grupy pokonując dwóch najsłabszych rywali : Meksyk i Egipt.

Brak żadnej niespodzianki.

Chińczycy jak dotąd na mundialu nie sprawili żadnej niespodzianki. W zasadzie wygrali tylko dwa mecze, a w reszcie spotkań z nieco mocniejszymi rywalami nie ugrali nawet seta.

Brak szans na awans.

Chińczycy przegrywając spotkanie z Niemcami stracili wszelkie szanse na awans. Wydaję się, że teraz trener będzie dawał pograć zawodnikom z rezerw i Azjaci nie będą sprawiać już zagrożenia rywalom.

 

 

Faworytem tego spotkania będą oczywiście Brazylijczycy. Podopieczni Rezende nie powinni mieć problemów z pokonaniem reprezentacji Chin i zapewnieniem sobie awansu do kolejnej rundy. 

Bet365 na zwycięstwo Brazylii oferuje kurs 1.15, a na to iż zwycięży drużyna Chin   5.45.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz