Analiza spotkania : Infonet – Nomme Kalju

Bet365

W kolejny dzień przerwy w mundialu skupimy się na mniej popularnych ligach. Podczas przeglądania różnych zdarzeń, w oczy szczególnie rzuciło mi się spotkanie Meisterligi : Infonet – Kalju

ZOBACZ OFERTĘ BET365
 

Kalju to zdecydowany faworyt tego spotkania, drużyna zajmuję obecnie trzecią pozycje w lidze, z realnymi szansami na mistrzostwo. Infonet to typowy średniak ligi, mówiło się iż w tym sezonie będzie raczej walczyć o utrzymanie. Okazało się, że już w siedemnastej kolejce zapewnili sobie spokojny ligowy byt. Ostatnio rozegrane spotkania również przemawiają za drużyną Nomme, na wyjeździe od początku przegrali tylko dwa razy i aż siedem razy wracali zwycięsko do domu.

Bilans Infonetu prezentuje się dużo gorzej, na osiem spotkań u siebie, wygrali tylko w czterech. Drużyna Kalju jest więc jednym z faworytów do mistrzostwa i póki jeszcze na dobre nie rozkręciły się rozgrywki eliminacji Ligi Europy, myślę, że będą bardzo groźni.  W przypadku zwycięstwa gości dość dobrze płaci Bet365, na drużynę z Nomme kurs wynosi aż 1.57 .

Typy:

Wygrana Kalju – 1.57   (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz