Analiza spotkania : Lech Poznań – Piast Gliwice

Bet365

Już dziś czekają na nas kolejne spotkania T-Mobile Ekstraklasy. W Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej, Lech będzie podejmował Piasta Gliwice. 

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Drużyna z Wielkopolski swój sezon rozpoczęła już w czwartek. W ramach rozgrywek Ligi Europy mierzyła się z estońskim Nomme Kalju. Zespół Kolejorza przegrał to spotkanie jednak 1-0 i dopiero w rewanżu rozstrzygnie się kto awansuje do kolejnej rundy. Do drużyny z Wielkopolski w obecnym okienku dołączyło kilku ciekawych graczy. Do dyspozycji trenera Rumaka w tym sezonie będzie m.in. były obrońca GKS Bełchatów – Maciej Wilusz oraz pomocnicy Darko Jevtić (FC Basel) i Muhamed Keita (Str?msgodset). Zawodnicy mają być wzmocnieniem Lecha w walce na kilku frontach.

Zespół Piasta w tym sezonie nie dokonał tak poważnych wzmocnień. Do drużyny Angela Pereza dołączył Piotr Brożek oraz kilku obcokrajowców. Zawodnicy Ci nie zastąpią raczej strat, które Piast poniósł. Z zespołu z Gliwic odszedł m.in. Trela, Matras  oraz Król, czyli trzon drużyny w zeszłym sezonie. Podopieczni Peraza również dosyć przeciętnie prezentowali się w sparingach, na pięć rozegranych spotkań udało im się wygrać tylko jedno, z pierwszoligową Miedzią Legnica. Nie zanosi się więc na to jakoby drużyna Piasta miała by stawić dość silny opór Lechowi. Zespół z Wielkopolski powinien spokojnie pokonać Piasta i trzy punkty pozostawić przy Bułgarskiej.

Typy:

Wygrana Lecha – 1.44   (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz