Analiza spotkania : Podbeskidzie – Pogoń Szczecin

Bet365

Dwa miesiące musieliśmy czekać na ponowny start naszej kochanej Ekstraklasy. W meczu inauguracyjnym sezonu 2014/15 na stadionie w Bielsko-Białej zmierzą się ze sobą drużyny Podbeskidzia oraz Pogoni.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Oba zespoły pokazały swój potencjał w zeszłym sezonie. Choć do końca pierwszej rundy Ekstraklasy wszystko wskazywało na to iż tegoroczne rozgrywki Podbeskidzie rozpocznie w I lidze, gracze z Bielsko-Białej zmienili swoją grę o 180 stopni. Z meczu na mecz grali coraz lepiej i ostatecznie sezon zakończyli na dzięsiątej pozycji. W drugą stronę grała natomiast Pogoń, zawodnicy ze Szczecina na początku sezonu zaliczyli aż jedenaście meczów bez porażki. Gdy w Szczecinie wszyscy zaczęli marzyć o Lidze Europy, Pogoń spuściła z tonu.  Z czwartego miejsca w grupie mistrzowskiej, spadła na przedostatnie czyli siódme.

Plusem dla obu drużyn jest zatrzymanie najważniejszych graczy w zespole. W Pogoni pozostał kuszony przez kluby chińskiej ekstraklasy – Marcin Robak. Natomiast do Podbeskidzia wrócił były król strzelców Ekstraklasy – Robert Demjan. Transfer Słowaka powinien ostatecznie rozwiązać problemy w ofensywie „Górali”. Pomimo, że nasza Ekstraklasa rządzi się swoimi prawami bliżej zwycięstwa są gracze Podbeskidzia. Przemawia za nimi dobra postawa w meczach kontrolnych oraz wyśmienita końców drugiej rundy. Podopieczni Ojrzyńskiego powinni więc zainaugurować rozgrywki Ekstraklasy zwycięstwem.

Typy:

Wygrana Podbeskidzia – 2.30   (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz