Analiza spotkania : Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław

Bet365

Kolejne spotkania T-Mobile Ekstraklasy czekają nas już dziś. O 18:00 w Szczecinie, tamtejsza Pogoń będzie podejmowała Śląsk Wrocław. Obie drużyny poprzednią kolejkę kończyły w znakomitych humorach. Drużyna ze Szczecina ograła w Bielsku-Białej zespół Podbeskidzia i wróciła do domu z kompletem punktów. Natomiast Śląsk przy małej pomocy sędziego odniósł wygraną w spotkaniu z Ruchem. 

  ZOBACZ OFERTĘ BET365

Obie drużyny w zeszłym roku czymś nas zachwyciły. Dla „Portowców” szczególnie udana była pierwsza runda, w której zagrali aż jedenaście meczów bez porażki. Natomiast drużyna Śląska błyszczała w fazie zasadniczej. Tam podopieczni Pawłowskiego na siedem spotkań, wygrali aż pięć i nie odnieśli żadnej porażki. Plusem dla obu drużyn jest zatrzymanie najważniejszych graczy w zespole. W Pogoni pozostał kuszony przez kluby chińskiej ekstraklasy – Marcin Robak.

Natomiast w drużynie z Wrocławia karierę dalej będzie kontynuował najlepszy napastnik zespołu- Marco Paixao. Działacze Śląska byli również aktywni na rynku transferowym, do klubu dołączył m.in. Robert Pich, młoda gwiazda i nadzieja słowackiej piłki. Już w pierwszym meczu młody skrzydłowy pokazał iż może wnieść bardzo wiele do zespołu Śląska. Faworyta tego spotkania jednak ciężko wskazać. Obie drużyny prezentują futbol na podobnym poziomie i o ostatecznym zwycięstwie może zadecydować jakiś indywidualny przebłysk czy błąd. Bardziej skłaniałbym się tutaj do remisu z małym wskazaniem na zespół Śląska Wrocław.

Typy:  Wygrana Śląska (bez remisu) –  1.64 (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz