Analiza spotkania : Polska – Rosja

Bet365W czwartek odbędą się kolejne spotkania siatkarskich Mistrzostw Świata. W ostatnim spotkaniu Grupy F, Polska będzie podejmowała Rosję.

Siatkarskie Mistrzostwa Świata. :
Polska-Rosja

 

Polska

Dwa sety wystarczą do awansu.

Po wygranej z Brazylią sprawa awansu nie wydaję się być tak skomplikowana. Aby  awansować Polacy wystarczą, że urwą punkt Rosjanom.  Jak dotąd nasi wschodni sąsiedzi nie prezentują rewelacyjnej formy, więc to Polacy będą faworytem do awansu.

Dobry mecz z Brazylią.

Polacy pomimo wielu negatywnych teorii rozegrali bardzo dobre spotkanie przeciwko Canarinhos. Choć wygrana nie zapewniła awansu podopiecznym Antigi, to Biało-Czerwoni zagrali z pełnym zaangażowaniem. Najbardziej cieszyła forma środkowych Możdżonka oraz Kłosa.

Kontuzja Michała Winiarskiego.

Na domiar złego w meczu z Iranem odnowiła się kontuzja pleców Michała Winiarskiego. Nie wiadomo czy Winiar zdąży wykurować się na spotkanie z Brazylią.  Patrząc jednak po przedwczorajszym meczu kolejne mecze bez jednego z najlepszych zawodników będzie bardzo ciężkie.

 


Rosja

Fantastyczna gra od samego początku.

Rosjanie podobnie jak Brazylijczycy są jedną z dwóch niepokonanych drużyn na tym mundialu. Rosjanie prócz meczu z Bułgarią, w żadnym innym spotkaniu nie mieli problemów z ograniem swoich rywali.

Dobra forma Muserskiego.

Największa gwiazda Rosjan znów błyszczy od samego mundialu. Jak dotąd Muserski zdobył już ponad 100 punktów.  Trener jednak oszczędza swoją armatę na najważniejsze mecze, dlatego Muserski nie grał w niektórych meczach drugiej fazy.

Oblany sprawdzian z Brazylią.

Ostatnie dwa spotkania Rosjan to mecze z Brazylią. Pierwszy  z nich odbył się w niedziele. Wtedy to Sborna na boisku była dużo słabsza od swojego rywala i poległa 3-1. Podobny  scenariusz zobaczyliśmy w kolejnym meczu. Rosjanie również nie potrafili przeciwstawić się reprezentacji Canarinhos i przegrali 3-0 czym bardzo utrudnili sobie szansę awansu.

 

Faworytem tego spotkania ciężko wskazać. Wydaję się jednak, że Polacy są w stanie ugrać dwa sety i awansować dalej.

Bet365 na zwycięstwo Rosji oferuje kurs 1.75, a na to iż zwycięży reprezentacja Polski –  2.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz