Analiza spotkania: Serbia – USA

Bet365W czwartek odbędą się kolejne spotkania siatkarskich Mistrzostw Świata. W najciekawszym spotkaniu Grupy E, Amerykanie będą podejmować Serbów.

Siatkarskie Mistrzostwa Świata. :
Serbia – USA

 


Serbia

Fantastyczny mecz z Włochami.

Serbowie swoją wysoką formę pokazali w meczu z Włochami. Trzecia drużyna Europy nie dała szans swoim rywalom i pewnie pokonała brązowego medalistę Ligi Światowej aż 3-0.

Z meczu na mecz coraz lepiej.

Pechowo rozpoczęli ten mundial Serbowie, na Stadionie Narodowym przegrali aż 3-0 z Polakami. Z meczu na mecz drużyna trenera Igora Kolakovicia pokazuję coraz lepszą formę. Jak dotąd zajmuję trzecie miejsce w grupie z dużymi szansami na awans.

Gwiazdy zawodzą w najważniejszych momentach.

Jak pokazał mecz z Polakami, czy pojedyńcze sety z Australią i Argentyną w najważniejszych momentach serbskie gwiazdy zawodzą. Ani Podraščanin, ani Atanasijević w trudnych sytuacjach nie potrafili wziąć gry na siebie. W kluczowych spotkania może być to dla Serbów zgubne.

 USA 

Najtrudniejsze mecze za sobą.

Wydaję się, że dla Amerykanów większym wyzwaniem były mecze w pierwszej rundzie, niż te, co są przed nimi. Iran, Włochy czy Francja to dużo mocniejsze marki niż Serbia, Australia i Argentyna, z którymi Amerykanie będą się dopiero mierzyć.

Dobra forma kluczowych graczy.

Amerykanie po Lidze Światowej bali się, iż na mundialu ich największe gwiazdy będą bez formy. Na szczęście jak dotąd Anderson Matthew i Sander Taylor pokazują bardzo dobrą dyspozycje. Wydaję się, że ta dwójka „wciągnie” Amerykanów do kolejnej fazy.

Dobra forma w meczu z Polakami.

Amerykanie z bardzo dobrej strony pokazali się w meczu z Polakami. W porównaniu z początkiem mundialu widzimy progres w grze drużyny USA. Jeśli Amerykanie dalej będą prezentować tak dobrą formę to mogą zajść niezwykle daleko.

 

 

Faworytem tego spotkania ciężko wskazać obie drużyny z meczu na mecz prezentują coraz lepszą formę. Wydaję się, że bliżej zwycięstwa będą Amerykanie, którzy na tym mundialu pokonali już najgroźniejszych rywali.

Bet365 na zwycięstwo USA oferuje kurs 1.75, a na to iż zwycięży drużyna Serbii   2.45.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz