Analiza spotkania : Vikingur Reykjavik – Keflavik

Bet365

W niedziele zakończyliśmy Mistrzostwa Świata, czas więc wrócić do piłki klubowej. Na początek przenieśmy się do Islandii, tam w ramach Pepsidelid Ligi odbędzie się spotkanie : Keflavik – Vikingur Reykjavik. 

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Oba zespoły w tym sezonie prezentują podobny poziom. Drużyna z Keflaviku obecnie zajmuję czwartą pozycję, natomiast Vikngur plasuję się miejsce dalej. Zespół gospodarzy w tym sezonie gra w kratkę, po czterech zwycięstwach na początku sezonu, przyszedł również czas na cztery z rzędu porażki. Dopiero w ostatnich spotkaniach zespół Vikinguru obudził się i znów zaprezentował formę ze startu ligi. Kelfiavik to typowy średniak ligi, przegrywa z najlepszymi, natomiast wygrywa z najsłabszymi.

Domeną drużyny gości w tym sezonie są szczególnie remisy, których jak dotąd Keflavik uzbierał najwięcej w rozgrywkach. Wszystko wskazuje na to iż i to spotkanie również zakończy się takim rezultatem. Oba zespoły nie strzelają, ani nie tracą dużo bramek. W dodatku Vikingur w meczach na wyjedzie radzi sobie dużo lepiej niż u siebie. Jeśli obie drużyny zagrają podobnie jak poprzednich spotkaniach to statystki mówią nam iż prawdopodobnie znów dojdzie do podziału punktów.

Typy:

Remis – 2.80   (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz