Analiza spotkania : Wisła Kraków – Dunajska Streda

Bet365

Chociaż obecnie mamy kilka dni przerwy od mundialu, nie znaczy że nie czekają na nas futbolowe emocje. Już dziś w Popradzie piłkarze Wisły Kraków rozegrają towarzyskie spotkanie z FC Dunajska Streda. 

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Rywale ?Białej Gwiazdy?  to pierwszoligowy słowacki zespół, który zeszłoroczne rozgrywki zakończył na jedenastym miejscu. Gwiazdą zespołu ze Słowacji jest Adiaba Bondoa, młodzieżowy reprezentant Kamerunu. W zespole Wisły od początku sezonu menadżerowie nie próżnują, do drużyny ?Białej Gwiazdy? dołączył m.in. były reprezentant Polski ? Maciej Sadlok. Z klubu co prawda odeszły dwa ważne ogniwa lecz Wisła jest zespołem, który indywidualnościami znacznie powinien przeważać nad drużyną z południa Słowacji.

Franciszek Smuda już od początku okresu przygotowawczego stara się wykrystalizować pierwszy skład z zespołu. Mamy co prawda kilka eksperymentów lecz możemy być pewni że na boisko wybiegnie znaczna część graczy z pierwszego składu. Wisła nie powinna mieć więc większych problemów z pokonaniem Dunajskiej Stredy.
Typy:

Wygrana Wisły 1.75  (Bet365)

TYPUJ W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz