KSW 40 już 22 października – kto wystąpi na gali?

Wiemy już jaka będzie pełna karta starć kolejnej gali Konfrontacji Sztuk Walki 40 jaka zaplanowana została w Dublinie – stolicy irlandii w niedzielę 22 października 2017. Nadciągająca gala KSW 40 na 100% dostarczy mnóstwo emocji, albowiem najbliższe konfrontacje charakteryzują się rewelacyjnie i wolno już stwierdzić, iż wielbiciele zgromadzeni w 3Arenie Dublin będą dumni z tego wydarzenia.

W rywalizacji wieczoru na KSW 40 na żywo pooglądamy starcie Mariusza Pudzianowskiego i Jamess „The Hammer” McSweeney. Dla byłego strongmana będzie to szczególnie znacząca walka. Powtarza się, iż jeśli popularny Pudzian pokona swojego rywala, stanie przed możliwością pojedynku o mistrzowski pas federacji KSW. Starcie z McSweeney z pewnością natomiast nie będzie należeć do lekkich i należy się spodziewać niewątpliwie wyrównanej walki.

Równie interesująco zapowiada się następny pojedynek między Mateuszem Gamrotem oraz Normanem Parkiem, którzy walczyli już w obecnym roku – na hitowej gali KSW 39 jaka odbyła się na PGE Narodowym w Warszawie. Już pierwsza konkurencja była ogromnie wyrównana i dopiero po decyzji sędziów popularny Gamer obronił pas KONFRONTACJI SZTUK WALKI.

Duża liczba hobbystów MIXED MARTIAL ARTS czeka na KSW w Dublinie również z innego motywu – Michał Materla po dość długiej pauzie wraca do MMA i stoczy konfrontację z zawodnikiem z Brazylii Paulo Thiago. Już dziś można zapewnić, że konkurencja Materla – Thiago na żywo będzie niezwykłym zdarzeniem i niesamowitym powrotem Polskiego zawodnika KSW którego z pewnością sympatycy wspaniale przywitają. Czy Michał Materla po tak dużej przerwie znowu będzie fascynować idealną formą? Dowiemy się już 22 października na KSW 40.

Na hitowej gali w Dublinie – stolicy irlandii w bitwie o mistrzowski pas ksw zobaczymy także Ariane Lipski, która urzekając wyjątkową urodą zawitała w sercach kibiców KSW w Polsce. Brazylijska zawodniczka na gali KSW w Warszawie pokonała w wojnie o pas ksw Dianę Belbitę. Tym razem rywalką Lipski będzie Mariana Morais – pojedynek owy przewiduje się niebywale ekscytująco.

Wyrównanie zapowiada się dodatkowo bitwa Macieja Jewtuszko z Dawidem Zawadą, którzy stoczą konfrontację w kat. do 77 kilogramów. Dodatkowo na KSW w Dublinie oglądać będziemy także pięć kolejnych starć w których obejrzymy m.in. Łukasza Chlewickiego, który będzie chciał wrócić do zwycięskiej formy. W sumie na gali w Dublinie przewidzianych zostało 9 konkurencji a pełną kartę starć opisujemy poniżej.

Pełna karta walk KSW 40 (stan na 10.10.2017)

Mariusz Pudzianowski – James McSweeney

Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas)

Michał Materla – Paulo Thiago

Ariane Lipski – Mariana Morais (walka o pas)

Maciej Jewtuszko – Dawid Zawada

Michał Fijałka – Chris Fields

Anzor Azhiev – TBA

Łukasz Chlewicki – Paul Redmond

Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

 

KSW is coming to Dublin

Tagged With :

Dodaj komentarz