KSW 42 w Łodzi: poznaliśmy pierwsze nazwiska

W tym roku pierwsza gala KSW odbędzie się 03/03/2018 w Atlas Arenie w Łodzi Organizacja mma KSW wraca do Atlas Areny w Łodzi aż po pięciu latach i prawdopodobnie będzie to fascynująca gala z udziałem najmocniejszych sław MMA I KSW w Kraju. Na galę w marcu zaplanowanych zostało 9 pojedynków a w 3 z nich stawką będzie pas mistrza. Do najważniejszych gwiazd które walczyć będą na hitowej gali KSW 42 zaliczyć wypada m.in. Ariane Lipski, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Łukasza Jurkowskiego ale też Karola Bedorfa.

W jednej spośród kilku konfrontacji wieczoru gali KSW stream zobaczymy Michała Materlę, który po dość długiej pauzie wrócił do starć na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie Na nadchodzącej gali wielki wojownik stanie przed kolejną możliwością ażeby ukazać się fanom i wrócić do starcia o mistrzowski pas. Po porażce z Mamedem Khalidovem w 2015 r, Materla stoczył trzy pojedynki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem a także Paulo Thiago. Wszelkie 3 rywalizacje zakończyły się wygranymi – 2 przez nokaut techniczny i 1 przez nokaut

Mateusz Gamrot to następny wielki gwiazdor który po raz kolejny będzie bronić mistrzowskiego pasa KSW. Dwie poprzednie rywalizacje Gamrota to wspaniałe pojedynki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Stadionie Narodowym zakończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii konfrontacja została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowego zagrania przez „Gamera” (kopnięcie poniżej pasa a także włożenie palca w oko) po którym sędzia nie pozwalał na realizowanie walki. Tym razem zawodnik ksw z Poznania zapewne będzie chciał zakończyć bitwę na swoją korzyść.

Z pewnością wszystkich kibiców SZTUK WALKI ucieszy fakt, że po raz kolejny oglądać będziemy w klatce Łukasza Jurkowskiego, który części kibicom w ostatnich latach kojarzy się tylko i wyłącznie z komentowaniem gal KSW. Jurkowski wrócił do walk MMA na hitowej gali na Stadionie Narodowym w warszawie. Teraz stanie przed ogromną szansą na następny triumf z wysoce doświadczonym konkurentem.

Po długiej kontuzji do MMA powróci prawdziwy gwiazdor MMA Karol Bedorf, który po porażce i stracie mistrzowskiego pasa doznał urazu przygotowując się do następnych starć i potrzebował zrobić sobie niezwykle długą przerwę. Tym razem oczywiście nie będzie to konkurencja o pas mistrza, ale dla Bedorfa teraz najistotniejszy jest powrót ale też możliwość stoczenia walki na najwyższym poziomie, do którego w ubiegłych latach przyzwyczaił entuzjastów.

Na gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w telewizji i online tylko w systemie PPV – dowiedz się jak obejrzec ksw, zaplanowano także starcie o pas ksw w wadze półciężkiej, której obowiązującym czempionem jest Tomasz Narkun. Polak zawodnik już po czwarty raz będzie mieć możliwość na obronę mistrzowskiego pasa, jakiego jest posiadaczem już od 2015 roku. 5 poprzednich walk Narkuna kończyło się już w pierwszych fazach a wojownik mma ze Szczecina zaliczył w nich komplet zwycięstw a za każdym razem imponuje rzeczywiście wysoką formą i dyspozycją na obszernych płaszczyznach walki.

Wielbicieli MIXED MARTIAL ARTS prawdopodobnie ucieszy ponadto fakt iż na gali w Łodzi zobaczymy interesującą Ariane Lipski, jaka za każdym razem gdy pojawi się na gali KSW zachwyca swoją dyspozycją i stylem rozwiązywania starć. Lipski jest obecną mistrzynią a fani KSW lubią ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale też jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Łodzi przewidziano dziewięć bitew, natomiast pełna aktualna karta gali składa się z następujących starć:

Pełna karta walk KSW 42 (stan na 04.01.2018)
TBA – TBA
Michał Materla – TBA
Tomasz Narkun – TBA
Mateusz Gamrot – TBA
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – TBA
Karol Bedorf – TBA
TBA- TBA
TBA – TBA

Zapowiedź wideo KSW 42

Tagged With :

Dodaj komentarz