Największy polski talent MMA na KSW 34!

 

Jeden z największych polskich talentów MMA – Jędrzej Maćkowiak po raz kolejny znalazł się na karcie walk gali KSW. Tym razem w warszawskim Torwarze Maćkowiak będzie walczyć z Szymonem Bajorem.

Maćkowiak to najmłodszy uczestnik gali KSW 34 online. Ma dopiero 23-lata, a na swoim koncie już zaliczył cztery wygrane walki. Pierwszym debiutanckim występem Walujewa (pseudonim Maćkowiaka) była gala SWG Comba Sports gdzie przez TKO pokonał on Przemysława Nygę. Potem na dwie walki Maćkowiak podpisał kontrakt z federacją WFC, gdzie pokonał Brunnera oraz Kunzo. Dopiero rok temu w maju Walujew zadebiutował na galach KSW. Podczas majowej wali (Materla vs. Drwal) poprzez TKO pokonał on Marcina Gulasa.

Wydaję się jednak, że w marcu czeka na niego dużo ciężkie zadanie. Rywalem będzie dużo bardziej doświadczony Szymon Bajor. 27-latek na swoim koncie ma już dwadzieścia walk, z czego wygrał aż szesnaście. Z kolei na KSW będzie to druga walka Bajora. Przedtem podczas KSW 28 pokonał on Kamila Walusia, natomiast podczas KSW 30 przegrał z Michałem Włodarkiem.

Karta walk: 

Karol Bedorf vs James McSweeney (walka o pas KSW -120kg)
Tomasz Narkun vs Andre Muniz (walka o pas KSW -93kg)
Artur Sowiński vs Fabiano Silva da Conceicao (walka o pas KSW -66kg)
Aslambek Saidov vs Yasubey Enomoto(-77kg)
Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko (-77kg)
Łukasz Bieńkowski vs Svetlozar Savov (-84kg)
Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak (-120kg)
Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski (-70kg)
Tomasz Kondraciuk vs Marcin Wójcik (-93kg)

Maćkowiak : Walka z Bajorem to dla mnie awans i zaszczyt

Tagged With :

Dodaj komentarz