Anglia – walka o pierwsze trofeum

Bet365

Futbol na Wyspach wkracza wielkimi krokami w nowy sezon. Zmagania otwieramy meczem o Tarczę Wspólnoty, w którym spotkają się dwie drużyny z Londynu – Arsenal i Chelsea.

The Blues rozpoczynają nowy sezon bez większych roszad w składzie. Najpoważniejszą zmianą w kadrze jest przybycie do stolicy Anglii Radamela Falcao.

Podopieczni Mourinho, w okresie przygotowawczym rozegrali 5 spotkań. Cztery z nich zostały wygrane, a jedna zakończyło się niespodziewaną porażką 4:2 z New York Red Bulls. Jednak na liście pokonanych są takie drużyny jak PSG czy Barcelona (w obu przypadkach po rzutach karnych).

 

Walka o Tarczę Wspólnoty!
 

Arsenal nie zaznał goryczy porażki w meczach kontrolnych. Kanonierzy najpierw ograli skład z Singapuru 4:0, potem Everton 3:1. Tydzień później obronili puchar The Emirates, którego byli gospodarzami ogrywając kolejno Lyon 6:0 i Wolfsburg 1:0. Podobnie jak u niedzielnych rywali, Arsene Wenger nie szarżował z transferami. Jedyną znaczącą zmianą jest wypożyczenie Szczęsnego do Romy, a w jego miejsce pozyskano Petra Cecha.

 

 

Mecz już w niedzielę, o 16:00.

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza z nich dotyczy akumulatorów na Wynik końcowy, Wynik, Obie drużyny strzelą gola dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Walka o Tarczę Wspólnoty!

Tagged With :

Dodaj komentarz