Arsenal – Liverpool z darmowym zakładem w bet365

Bet365

Premier League obfituje w wybitne spotkania, które warto śledzić i się nimi ekscytować. W poniedziałek do boju staną Kanonierzy i The Reds, a bet365 na tą okazję przygotował darmowy zakład, który jest dostępny dla wszystkich klientów tej firmy.

Goście są jedną z czterech drużyn, które po dwóch kolejkach angielskiej Ekstraklasy mają komplet zwycięstw. Po 9 meczach trzeciej rundy, tylko Manchester City zdołał kontynuować zwycięską passę. Liverpoolczycy muszą ograć na wyjeździe Arsenal, aby dołączyć do The Citizens na fotelu lidera.

Gospodarze weszli w sezon nieco gorzej. W pierwszym spotkaniu ulegli niespodziewanie West Ham’owi, a następnie pokonali Crystal Palace. Podopieczni Wengera liczą na kolejne zwycięstwo, które pozwoli utrzymać kontakt z liderem.

Bezpośrednie pojedynki między Arsenalem a Liverpoolem obfitowały ostatnio w wiele bramek. Tylko w poprzednich 4 spotkaniach padło aż 18 bramek! Poniedziałkowy wieczór zapowiada się na prawdę ekscytująco, a może być jeszcze ciekawiej dzięki bet365, który oferuje kuszącą ofertę na tą konforntację. Do zgarnięcia jest darmowy zakład na ofertę Live tego wydarzenia o wartości 40 PLN. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami aby otrzymać bonus:


Darmowy zakład 40 PLN tylko w bet365!

 

1. Zaloguj się do Bet365.

2. Aby otrzymać bonus wystarczy postawić zakład przedmeczowy na poniższe spotkanie.

3. Bonus dostępny jest na hit Premier League pomiędzy Arsenalem a Liverpoolem (23.08.2015).

4. Bonus to darmowy zakład na wszystkie dostępne selekcje w ofercie live.

5. Wartość stawki zakładu przedmeczowego jest jednocześnie kwotą darmowego zakładu (maksymalnie 40 PLN).

6. Brak limitów kursowych.Darmowy zakład 40 PLN tylko w bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz