Formy płatności u bukmacherów online

Debiutujący gracze z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak działają firmy bukmacherskie, jak typować spotkania ale również to w jaki sposób wolno dokonywać wpłaty na konto typera i w jaki sposób potencjalne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym artykule ukażemy najpowszechniejsze formy płatności, jakie udzielają bookmakerzy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze bookmakera?
Na start warto natomiast napisać o tym na co każdy gracz typujący online zwraca przy wyszukiwaniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych elementów, na jakie należy zwrócić istotną ostrożność zaliczane są: uwagi typerów o konkretnej marce, wysokość świadczonych kursów, czy oferta typów jest bogata i obejmuje interesujące nas dyscypliny sportowe. ranking SBR (oznacza on wiarygodność marek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość suportu itp.), ale również i formy płatności które obsługuje dana firma. Ranking SBR pozwoli na ustalenie zagrożenia a także realistycznych problemów z wypłacaniem środków od określonej jednostki. Mając takie dane, można pójść do wyboru metod płatności, jakie będą dla nas najwygodniejsze.

Minimalne wartości wpłat i wypłat
Wszelki bookmaker posiada w swoim regulaminie ustalone wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami czy wypłatami. Dla debiutującego użytkownika jest to niezmiernie ważna sprawa, bowiem z reguły początkujący typujący nie typują za wysokie kwoty a także chcą wypłacać z konta klienta nawet małe wygrane. Warto wówczas grać w firmach, które pozwalają na przeprowadzanie transakcji chociażby od 1 zł. Niektóre z firm jednak wskazują dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość jednostek określa dodatkowo minimalną wpłatę żeby skorzystać z bonusu powitalnego, lecz zdarzają się i takie w których uzyskuje się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka a jednym z nich jest lvbet bonus. Jak widać, początkowi typerzy mają zatem wiele rzeczy do przenalizowania. Określając miejsce w jakim planujemy obstawiać, warto zatem jest zwrócić jeszcze uwagę na to jakie minimalne sumy określają w własnych regulaminach bookmakerzy.

Metody płatności
Teraz możemy już pójść do istotnych informacji na temat tego jakie spsooby płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najatrakcyjniejszych a także najwygodniejszych należą z pewnością: natychmiastowy transfer płatności i płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Coraz więcej użytkowników preferuje jednak inne sposoby, jakie stają się jeszcze bardziej rozpowszechnione. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Każdy bukmacher przedstawia na prywatnej witrynie internetowej listę używanych form i warto z taką listą zapoznać się już na samym starcie i przetestować, czy znajduje się na niej Twoja szczególna metoda dokonywania transakcji.

Leave a Reply

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.