Gala KSW 44 online w PPV i TV

Widzowie MMA I KSW oczekiwali na taką informację – następna tegoroczna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI odbędzie się przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na dziewiątego czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Można napisać, że jest więc to niejako takiego modelu tradycja, ponieważ w latach od 2011 do 2016 właściwie co rok organizacja – KSW organizowało w okresie przed wakacjami gale właśnie w Ergo Arenie w Gdańsku.

Tym samym, będzie to więc już trzecia trzecie widowisko – gala przygotowywana przez rodzimą organizację w 2018 r. Wcześniejsze tegoroczne widowiska odbyły się we Wrocławiu i Łodzi. W 2018 r natomiast, prócz hitowej gali w Gdańsku, zrealizowane zostaną ponadto dwie gale, w kolejnej połowie lub też pod koniec tego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Wydarzenie KSW 44 na żywo będziesz mógł śledzić w systemie PPV przez Internet w KSW 44 online ale też w tv. W jaki sposób oglądać galę i zdobyć możliwosć obejrzenia i dostęp do usługi PPV? Dostęp do systemu KSW PPV będzie dostępny przez Sieć internet na oficjalnej witrynie federacji ksw. W telewizji sprzedaż prowadzić będzie Cyfrowy Polsat, ale również kilka największych kablówek. Cena za dostęp do gali będzie podobna jak w trakcie innych gal organizacji organizowanych w tymże systemie i wyniesie 40 złotych.

Bedorf – Pudzianowski w najciekawszej walce wieczoru KSW

Do tego pojedynku musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim i z pewnością będzie starcie na które od wielu lat czekali wielbiciele MMA w Polsce. Przez długi etap powtarzało się o tym, że Mariusz Pudzianowski nie jest gotowy w 100% na taką rywalizację, jednak jak potwierdzają eksperci – w końcu nastał owy czas i świetna okazja ażeby zestawić takie starcie. Bedorf wraca po urazie, jaki odniósł ponad rok temu. Dla byłego czempiona ksw walka ta to nie tylko i wyłącznie powrót po poważnej kontuzji, ale również po ostrej porażce w walce o pas w wadze ciężkiej. Bedorf który przez wiele lat był mistrzem FEDERACJI, odniósł porażkę w 2. rundzie z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli jeszcze fakt, że jak się następnie okazało – Brazylijczyk swoje 2 następne starcia przegrał wręcz w kompromitujący sposób – po 16 sekundach z Marcinem Różalskim a także następnie po dwudziestu sześciu sekundach z Michałem Andryszakiem.

Rywalizacja Bedorf – Pudzianowski na żywo zapewne sprawi, że oczy fanów z całej Polski będą skierowane na Ergo Arenę, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku. Faworytem bukmacherów jest Karol Bedorf, bowiem poprzez lata był mistrzem KSW i pokonywał rzeczywiście dobrych zawodników. Aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że nie wiadomo w jakiej formie do konfrontacji przystąpi były mistrz ksw, jaki powraca po kontuzji. Pudzianowski natomiast to zawodnik ksw, jaki w poprzednich starciach przedstawiał rzeczywiście niezwykle dobry poziom jakości walk w mma ale także kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W 2 z konfrontacji wieczoru obejrzymy Tomka Oświecińskiego. Przeciwnikiem Stracha będzie bośniacki gwiazdor – Erko Jun. Zawodnik trenuje w zespole UFD Gym, jakiego reprezentantami są między innymi Roberto Soldić ale także David Zawada. Zapewne więc przygotowując się pod okiem instruktorów z tego teamu, oponent Stracha będzie szczególnie dobrze przygotowany do pojedynku.

Michał Materla zawalczy na KSW 44

Dla znanego reprezentanta ze Szczecina, wielbionego w całym kraju, będzie to wyjątkowo istotna rywalizacja. Materla ostatnią konfrontację przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa przegrana Materli z pewnością była nadzwyczajnym aspektem w dalszych przygotowaniach ale też treningach, albowiem cel Materli jest znany – powrót do starcia o pas.

Czy uda się obejrzeć Michała „Cipao” Materlę w dobrej dyspozycji, do której przyzwyczaił fanów? O tym dowiemy się na najbliższej gali numer 44. Oczywiście rywalizacja ta nie będzie walką o mistrzostwo, aczkolwiek przypuszczalna wygrana w tej konfrontacji prawdopodobnie przybliżyłaby zawodnika z Poznania do walk o pas.

Przeczytaj też: Jak oglądać KSW 44 w internecie i telewizji

KSW 44 ile walk na karcie i kto zawalczy?

Razem na gali KSW 44 zaplanowanych jest aż 9 starć, w których praktycznie w każdym starciu zestawione zostały wybitnie atrakcyjne nazwiska MMA I KSW. Najpopularniejszymi osobistościami gali ksw zapewne są Karol Bedorf, Pudzianowski Mańkowski oraz Tomasz Oświeciński, aczkolwiek w klatce zobaczymy też kolejnych wspaniałych wojowników mma. Poniżej pokazujemy aktualną listę pojedynków najbliższej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Michał Materla – TBA
Gracjan Szadziński – Paul Redmond
Chris Fields – Wagner Prado

KSW 44: Pudzian vs Bedorf – Pierwsza zapowiedź

 

Tagged With :

Dodaj komentarz