Gamrot – Parke na gali KSW 40!

Rodzima federacja KSW obwieściła na koniec lipca, że kolejna tegoroczna gala organizacji odbędzie się 22.10.2017 r w Dublinie – stolicy Irlandii. Dzisiaj wiemy także aktualnie to kto stoczy walkę w jednej z konfrontacji wieczoru gali w Dublinie.

W pierwszej spośród dwóch konkurencji wieczoru uda się zobaczyć kolejne starcie Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Będzie więc to rewanżowa „wojna” po ostatnim starciu tychże dwóch zawodników MMA na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na gali w maju tego roku tryumfował jak na razie niepokonany „Gamer”, który po trzech rundach pokonał bezapelacyjną decyzją arbitrów.

Bitwa natomiast była niesłychanie wyrównana i sfrustrowany Irlandczyk chwilę po zamknięciu gali domagał się rewanżu z krajowym zawodnikiem MMA. W czerwcu czy też lipcu, gdy wszelcy kibice MMA liczyli na informację – kiedy a także gdzie odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walk 40, Parke co chwilę wspominał o sobie w mediach społecznościowych żądając rewanżu. Osiągnął swego – aktualnie już oficjalnie można stwierdzić, że na gali KSW 40 na żywo napotkamy kolejny etap między Mateuszem Gamrotem a także Normanem Parkiem. Z pewnością także tym razem będzie to idealny pojedynek który przejdzie do historii względem rozgłosu w mediach społecznościowych, ale jeszcze i poziomu sportowego obydwu zawodników – trzeba pamiętać, iż Parke to były gwiazdor organizacji Ultimate Fighting Championship, dla którego stoczył dziewięć starć, z czego pięć wygrał oraz jedną zremisował.

Gala KSW 40 wyłącznie w PPV
Galę KSW Dublin w tym także starcie Gamrot – Parke na żywo będzie można oglądać jedynie w systemie Pay-per-view – w KSW STREAM ale również w Cyfrowym Polsacie. Taką informację udostępnił na twitterze jeden ze współwłaścicieli organizacji KSW. Do ostatniej pory każda gala emitowana wyłącznie w PPV kosztowała 40 pln za wstęp do transmisji ze wszystkich wojen. Przypuszczalnie więc także tym razem koszt za możliwosć oglądania i dostęp do gali będzie identyczny. Warto jeszcze przypomnieć, że ostatnia gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 na PGE Narodowym była rekordowa nie tylko pod względem liczby kibiców na stadionie czy wielkości mistrzowskich walk, jednak również i ilości sprzedanych dostępów PPV. Jednakże właściciele federacji nie podają kompletnych informacji na ten temat, więc umiemy się zaledwie domyślać jakie są to wartości.

Pięć rund po 5 minut w mistrzowskich rywalizacjach
Od gali w Dublinie federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI wprowadza nowatorską formułę dotyczącą mistrzowskich pojedynków. Od najbliższej gali konfrontacje o pas będą założone na pięć rund po pięć minut. Jest to więc kolejny krok polskiej federacji KSW do stawania się nadzwyczaj kompetentną federacją na europejskim rynku. W Ultimate Fighting Championship już od 2001 r bitwy o mistrzowskie pasy ale także konfrontacje wieczoru liczą pięć rund i tymże samym kierunkiem pragnie podążać federacja MMA KSW dla której z pewnością pierwsza walka 5×5 będzie niesamowitym doświadczeniem.

Kogo obejrzymy w kolejnych starciach gali KSW 40?
Na ten czas federacja KSW nie przedstawia żadnych oficjalnych wiadomości o tym kogo także obejrzymy na gali w Irlandii, jednakże sympatycy już toczą konwersacje na temat prawdopodobnych pojedynków. Jedno jest pewne – na nadciągającej gali nie dostrzeżemy Mameda Khaldova, któremu zakończyłą się umowa z KSW i dopiero we wrześniu poznamy najbliższe plany najwspanialszej osobistości MMA.

Zobacz jakie przyznano bonusy za KSW 39 Colosseum

Tagged With :

Dodaj komentarz