Handicapy – rodzaje i sposoby gry

W ofercie bukmacherów internetowych regularnie otrzymuje się multum typów zawierania zakładów, kursów i alternatyw typowania na róznorodne zdarzenia oferowane przez takie firmy jak LV BET.

Osoby, które zaczynają grę w zakładach bukmacherskich, mogą przechodzić na początku problemy z tym co właściwie symbolizują jasne pojęcia, nazwy a także znaki podawane przez bukmacherów.

Handicap jest to rodzaj zakładu w którym bookmaker dodaje do ostatecznego wyniku zdarzenia dodatkowe bramki, punkty czy też inne wartości wskazane w określonym sporcie. Co to zatem oznacza w praktyce?

Handicapy rozkrojone są na kilka możliwości:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap obstawiamy na Chile -1.0
Grając owy zakład na Chile handicap -1.0, obieramy, że zespół Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Jeśli Chile zwycięży jedną bramką, gracz zyskuje zwrot pełnej kwoty kuponu. Gdy jednakże wynik dla Chile będzie słabszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Typując taki typ na Chile -1.25, typujemy, że kadra Chile zwycięży w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Jeżeli Chile wygra jednym trafieniem, gracz uzyska zwrot połowy wartości ustawionej na owy typ. Gdy wynik dla Chile będzie słabszy, kupon jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Określa, to iż zawierając kupony np. typ dnia na Chile handicap -1.5, typujemy, iż kadra Chile wygra w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Gdy Chile wygra jednym golem, lub rezultat będzie słabszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Zawierając kupony kupon -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile zwycięży w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch trafień. W wypadku jeżeli Chile wygra jednym trafieniem, otrzymamy częściową wygraną obliczaną z dodatkowego wzoru. Gdy wynik dla Chile będzie szkodliwszy, typ jest stracony.

Jak widać, handicap liczy mnóstwo rodzajów a wszelki spośród nich charakteryzuje co innego. Obstawiając taki zakład należy więc utwierdzić się co on dokładnie określa i w którym przypadku klient zgarnia pełną wygraną, kiedy tylko częściową, kiedy połowę stawki a także kiedy zakład jest regulowany jako przegrany.

Warto też dowiedzieć się od różnych innych typerów, którzy umieszczają osobiste opinie na forum bukmacherskie oraz dzielą się spostrzeżeniami odnośnie typowania zawierania zakładów sportowych online. Z pewnością młody typer na tego kształtu forach uzyska istotne rady, wskazówki czy wsparcie od doświadczonych użytkowników, którzy ogrywają bookmakerów od wielu lat.

Tagged With :

Dodaj komentarz