KSW 41 już w ten weekend!

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla widzów MMA I KSW będą w bieżącym roku jedyne w swoim rodzaju. Względnie niedawno odbyła się gala KSW 40 w stolicy Irlandii – Dublinie natomiast już dzisiaj kibice mówią o następnej gali ksw, która została zaplanowana na 23.12.2017 Z pewnością więc fani MMA w Europie dzień przed wigilią spędzą wieczór w świetnym towarzystwie – najlepszych zawodników MMA w Polsce.

Galę KSW 41 live stream będzie możliwe obejrzeć przez internet czy też w telewizji, a wydarzenie odbędzie się w Katowicach. Entuzjaści zebrani w hali, ale też ci oglądający wydarzenie przed telewizorami i monitorami laptopów po raz kolejny sprawdzą znakomite starcia. Tym razem gwiazdami widowiska mma będą m.in. Borys Mańkowski, Popek Monster, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński a także Kleber Koike Erbst. Taki skład starć na pewno zaspokoi oczekiwania wszelkiego kibica mma walki w Europie. Kto z kim będzie konkurować na gali KSW 41? Szczegóły poniżej.

W kluczowej konkurencji wieczoru uda się zobaczyć Borysa Mańkowskiego który po raz kolejny będzie konkurować o mistrzowski pas federacji KSW. W ostatniej bitwie Mańkowskiego zobaczyliśmy na hitowej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy to walczył z najpopularniejszą gwiazdą KSW w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tejże rywalizacji zwyciężył gwiazdor z Czeczenii ale starcie było bardzo wyrównane i trzeba przyznać iż Mańkowski rzeczywiście idealnie był przygotowany do starcia z ważnym czempionem.

W drugiej walce wieczoru organizatorzy ksw zaplanowali tzw. freak fight w jakim popularny Popek Monster stoczy swoją trzecią konfrontację w KSW. Rywalem popularnego Króla Albanii będzie znany przeważnie z filmu Pitbull jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mma żadnego pojedynku. Z pewnością walka i starcie to będzie jednakże dla organizacji ksw ogromnym wydarzeniem jakie doda dla organizacji nowych sympatyków oglądających galę ale także dużo osób dowie się czym jest KSW jak zamowic, na czym polegają walki i co to za sport. Na ten czas nie wiemy czego spodziewać się po tej walce, aczkolwiek na pewno z punktu promocyjnego będzie on bezbłędnie wypromowany natomiast to jak wysoki poziom pokażą popularni wojownicy mma dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka która z pewnością pobudzi ogromne zainteresowanie ze strony fanów KSW I MMA W POLSCE to wojna Kleberem Koike Erbst – Artur Sowiński. Rywalizacja ta będzie o mistrzowski pas federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na obydwu zawodników mma wolno spodziewać się fascynującej walki na wszystkich płaszczyznach. Oglądając ostatnie starcia obaj zawodnicy czują się niewątpliwie doskonale ale także udostępniają doskonałe kwalifikacje czy formę. Obaj zawodnicy mma mieli już możliwość walczyć między sobą o pas czempiona KSW – wówczas zwyciężył Polak, który pokonał przeciwnika po jednogłośnej decyzji sędziów. Co ciekawe – w 20 ostatnich rywalizacjach Koike Erbsta (od 2010 roku) wyłącznie jeden raz gwiazdor mma z Japonii przegrał – i był to wtedy walka z Sowińskim.

Ponadto na gali będzie dane zobaczyć przypuszczalnie sześć innych pojedynków, jednakże właściciele KSW nazwiska te będą udostępniać partiami aż do samej hitowej gali. Dlatego możliwe jest, że cała lista starć będzie podana dla sympatyków zaledwie kilka dni przed galą w Katowicach.

Pełna karta walk KSW 41
Borys Mańkowski – Roberto Solidic (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Damian Janikowski – Antoni Chmielewski
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski
Łukasz Rajewski – Salahdine Parnasse
Maciej Kazieczko – Gracjan Szadziński

Oficjalna zapowiedź gali KSW 41

Tagged With :

Dodaj komentarz