KSW 41: kogo zobaczymy na gali?

Święta Bożego Narodzenia dla fanów KSW I MMA będą w tym roku jedyne w swoim rodzaju. Zupełnie niedawno mieliśmy galę KSW 40 w stolicy Irlandii – Dublinie ale już teraz miłośnicy mówią o następnej gali, jaka została zaplanowana na 23.12.2017 roku. Z pewnością zatem sympatycy MMA I KSW dzień przed wigilią Bożego Narodzenia spędzą wieczór w doborowym towarzystwie – najsolidniejszych wojowników MMA I KSW w Polsce.

Galę KSW 41 online będzie możliwość obejrzeć w KSW Live Stream a także w tv, a widowisko odbędzie się w Katowicach. Entuzjaści zebrani na hali, ale też ci przeglądający wydarzenie przed tv lub ekranami laptopów po raz kolejny zobaczą wielkie pojedynki. Tym razem gwiazdami wydarzenia będą m.in. Borys Mańkowski, Popek Monster, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński a także Kleber Koike Erbst. Taki wybór walk z pewnością zaspokoi oczekiwania każdego amatora sztuk w Europie. Kto z kim będzie wojować na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 41? Szczegóły poniżej.

W centralnej konfrontacji wieczoru obejrzymy Borysa Mańkowskiego jaki po raz następny będzie konkurować o mistrzowski pas federacji KSW. W ostatniej konkurencji Mańkowskiego zobaczyliśmy na historycznej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy to zmierzył się z najważniejszą gwiazdą mieszanych sztuk walki w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tej rywalizacji wygrał gwiazdor mma z Czeczenii ale walka była bardzo wyrównana i należy przyznać że Mańkowski niewątpliwie wspaniale był przygotowany do starcia z ogromnym rekordzistą.

W innej rywalizacji wieczoru organizatorzy przewidzieli tzw. freak fight w jakim popularny Popek Monster stoczy swoją 3 walkę na galach KSW. Konkurentem Króla Albanii będzie popularny z wielu filmów a przeważnie z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mma nawet jednego pojedynku. Na pewno pojedznek i starcie to będzie natomiast dla organizacji ogromnym widowiskiem które dopełni dla organizacji następnych kibiców oglądających galę a także mnóstwo osób dowie się czym jest KSW jak wykupic, na czym polegają starcia i co to za sport. Obecnie nie wiadomo czego spodziewać się po tym pojedynku, jednakowoż na pewno marketingowo będzie on wspaniale wypromowany zaś to jak duży poziom pokażą popularni wojownicy ksw dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka jaka na pewno wzbudzi wysokie zainteresowanie ze strony fanów KSW to pojedynek Kleberem Koike Erbst vs Artur Sowiński. Walka ta będzie toczyć się o pas mistrza organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na obydwu zawodników wolno spodziewać się wspaniałej walki na wszelkich płaszczyznach. Obserwując ostatnie pojedynki obaj wojownicy czują się rzeczywiście dobrze i prezentują spore umiejętności oraz jakość. Obaj wojownicy mma mieli już okazję jeden raz walczyć między sobą o pas ksw KSW – wówczas górą był Polak, który pokonał rywala po jednolitej decyzji arbitrów. Co ciekawe – w 20 ostatnich starciach Koike Erbsta (od 2010 roku) wyłącznie raz zawodnik mma z Japonii przegrał – i był to wtedy rywalizacja z Sowińskim.

Ponadto na historycznej gali uda się zobaczyć przypuszczalnie sześć kolejnych pojedynków, jednak właściciele nazwiska te będą ujawniać etapami aż do samego widowiska, Zatem realne jest, iż pełna lista walk będzie dostępna dla miłośników dopiero kilka dni przed samą galą.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 15.11.2017)

Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis (walka o pas)

Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)

Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)

Marcin Wrzosek – Roman Szymański

Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak

Damian Janikowski – TBA

Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski

Zapowiedź KSW 41 – Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

Tagged With :

Dodaj komentarz