KSW 41 w Katowicach 23. grudnia 2017!

Święta Bożego Narodzenia dla fanów MMA będą w bieżącym roku niespotykane. Względnie niedawno odbyła się historyczna gala KSW 40 w stolicy Irlandii – Dublinie ale już dziś fani MMA wspominają o kolejnej gali ksw, która odbędzie się 23.12.2017 Na pewno dlatego fani MMA w Europie dzień przed wigilią spędzą wieczór w wyśmienitym towarzystwie – najsolidniejszych reprezentantów mieszanych sztuk walki w Polsce.

Galę KSW stream będzie można obejrzeć za pośrednictwem internetu ale także w tv, a wydarzenie odbędzie się w Katowickim Spodku. Sympatycy skupieni w hali, ale też ci obserwujący wydarzenie przed telewizorami lub ekranami laptopów po raz następny dojrzą świetne pojedynki. Tym razem gwiazdami widowiska mma będą m.in. Popek Monster, Borys Mańkowski, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński ale też Kleber Koike Erbst. Taki katalog pojedynków z pewnością zaspokoi oczekiwania wszelkiego kibica sztuk w Polsce. Kto z kim będzie rywalizować na gali KSW 41? Szczegóły poniżej.

W głównej konfrontacji wieczoru uda się obejrzeć Borysa Mańkowskiego który po raz następny będzie konkurować o pas mistrza organizacji KSW. W minionej konkurencji Mańkowskiego obejrzeliśmy na historycznej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy to zmierzył się z najpopularniejszą gwiazdą KSW w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tejże konfrontacji wygrał wojownik z Czeczenii ale walka była bardzo wyrównana i wypada przyznać że Mańkowski faktycznie dobrze był przygotowany do starcia z dużym mistrzem.

W 2 rywalizacji wieczoru szefowie ksw przewidzieli tzw. freak fight w jakim Popek Monster stoczy swoją 3 konfrontację na galach KSW. Konkurentem Króla Albanii będzie znany zwłaszcza z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w ksw nawet jednego pojedynku. Z pewnością starcie to będzie natomiast dla organizacji ksw znakomitym widowiskiem jakie doda dla federacji nowych entuzjastów oglądających galę a także dużo osób dowie się czym jest KSW jak kupic ppv na oglądanie gali, na czym polegają starcia w ksw i co to za dyscyplina sportu. Aktualnie nie wiemy czego spodziewać się po tym pojedynku, natomiast na pewno marketingowo będzie on dobrze wypromowany zaś to jaki poziom pokażą popularni wojownicy ksw dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka która na pewno przyciągnie spore zainteresowanie ze strony fanów MMA I KSW to starcie Kleberem Koike Erbst vs Artur „Kornik” Sowiński Rywalizacja ta będzie toczyć się o mistrzowski pas organizacji KSW. Znając obydwu zawodników wolno spodziewać się fantastycznej walki na wszystkich płaszczyznach. Oglądając ostatnie pojedynki obaj wojownicy czują się rzeczywiście wyśmienicie a także udostępniają wysokie kompetencje czy formę. Obaj zawodnicy ksw posiadali już sposobność jeden raz wojować między sobą o pas mistrza KSW – wtenczas górą był Polak, który pokonał przeciwnika po jednogłośnej decyzji arbitrów. Co ciekawe – w 20 ostatnich walkach Koike Erbsta (od 2010 r) tylko jeden raz gwiazdor z Japonii przegrał – i była to wtedy rywalizacja z Sowińskim.

Ponadto na gali będzie dane zobaczyć przypuszczalnie sześć innych konfrontacji, jednak właściciele nazwiska te będą przekazywać partiami aż do samego widowiska, Zatem prawdopodobne jest, że cała lista pojedynków będzie podana dla fanów mma dopiero na kilka dni przed galą w Katowicach.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 24.10.2017)

Borys Mańkowski – TVA (walka o pas)

Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)

Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)

Zapowiedź KSW 41 – Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

Tagged With :

Dodaj komentarz