KSW 42 w Łodzi: kto w walkach wieczoru?

Najbliższa gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI odbędzie się 03.03.2018 r w Łodzi – w Atlas Arenie Organizacja mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI powraca do łódzkiej Atlas Areny aż po pięciu latach i z pewnością będzie to kolejna wyśmienita gala z udziałem najwybitniejszych gwiazd SZTUK WALKI w Europie. W sumie zaplanowanych zostało aż 9 walk a w trzech spośród nich stawką będzie pas mistrza. Do najważniejszych sław które wystąpią na hitowej gali KSW 42 zaliczyć trzeba między innymi Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego a także Karola Bedorfa.

W systemie PPV KSW Stream Online w walce głównej uda się zobaczyć 2 mistrzów różnych limitów wagowych – Mamed Chalidow walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Walka odbędzie się na ustalonym limicie wagowym natomiast stawką rywalizacji nie będzie żaden mistrzowski pas a rywalizacja trwać będzie trzy rundy po 5 minut. Khalidov to największa gwiazda MMA w Polsce i szczególnie charakterystyczny zawodnik KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Zawodnik mma trenujący w Olsztynie znajduje się w tym momencie w świetnej formie czy też może pochwalić się wyjątkową serią zwycięstw. 5 ostatnich starć Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a gwiazdor ze Szczecina zaliczył w tych walkach komplet wygranych i ponadto zawsze zachwyca faktycznie wspaniałą formą i predyspozycją na wielu płaszczyznach pojedynku.

W jednej z walk głównej gali KSW 42 dane będzie zobaczyć Michała Materlę, który po dość długiej przerwie powrócił do konfrontacji na KSW w Dublinie. Na nadchodzącej gali ważny wojownik stanie przed kolejną okazją by pokazać się miłośnikom MMA oraz powrócić do starcia o pas mistrza. Po klęsce z Mamedem Chalidowem w 2015 r, Materla stoczył 3 starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale także Paulo Thiago. Wszystkie 3 rywalizacje zakończyły się triumfami – dwa poprzez techniczny nokaut i 1 przez KO.

Mateusz Gamrot to kolejny wielki wojownik który następny raz będzie bronić mistrzowskiego pasa. Dwa ostatnie pojedynki Gamrota to wspaniałe starcia z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Stadionie Narodowym w warszawie skończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii rywalizacja została nierozstrzygnięta z powodu nieregulaminowego posunięcia przez Mateusza Gamrota (kopnięcie poniżej pasa i włożenie palca w oko) po którym główny sędzia nie pozwolił na kontynuowanie starcia. Tym razem zawodnik z Poznania na pewno będzie chciał zakończyć kolejną walkę na swoją korzyść.

Z pewnością wszystkich miłośników KSW I MMA W POLSCE ucieszy fakt, iż ponownie uda się zobaczyć w klatce Łukasza Jurkowskiego, jaki większości miłośnikom w ostatnich latach kojarzy się tylko z komentowaniem gal KSW. Juras powrócił do walk MMA na historycznej gali na Pge Narodowym. Teraz stanie przed ogromną szansą na następny tryumf z bardzo doświadczonym rywalem.

Na gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w telewizji i przez Internet tylko w systemie PPV – dowiedz się jak kupic ppv na KSW, zaplanowano także rywalizację o pas kobiet. Miłośników MMA I KSW zapewne ucieszy również fakt iż na gali w Łodzi będzie dane zobaczyć piękną Ariane Lipski, która zawsze gdy pojawi się na gali KSW olśniewa swoją dyspozycją i sposobem kończenia starć. Lipski jest aktualną mistrzynią a fani KSW kochają ją nie tylko za to jak walczy, ale również jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie przewidziano 9 walk, natomiast pełna aktualna karta walk składa się z następujących pojedynków:

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
TBA – TBA
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

Dodaj komentarz