KSW 45 w Londynie: znamy największe gwiazdy gali!

Przed nami czwarta tegoroczna gala FEDERACJI KSW – w październiku odbędzie się 4 tegoroczna gala najsilniejszej polskiej federacji MMA. Najlepsi wojownicy ksw z Polski jak i Europy ponownie stoczą sensacyjne pojedynki. Gala o której mowa odbędzie się na Wembley Arena szóstego października. Kto będzie walczyć na gali? Gdzie będzie możliwość obejrzeć galę KSW 45?

KSW 45 live w tv ale również internecie

Kibice KSW W POLSCE przyzwyczaili się już do tego, iż najpiękniejsze gale KSW I MMA W POLSCE można śledzić tylko płacąc za KSW TV PPV. Galę i KSW 45 stream będzie można śledzić w tv i online za pośrednictwem funkcji KSW PPV zaś kwota wyniesie 40 zł.

Największe sieci kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią wykupienie dostępu do hitowej gali za pośrednictwem swoich źródeł transakcji. Osoby, które nie mają możliwości zakupienia PPV w ten sposób, mogą natomiast skorzystać z usługi KSW PPV – nie słyszałeś w jaki sposób oglądać galę FEDERACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odsyłacz.

KSW 45 – jak wykupić dostęp do PPV?

Jak już wspomnieliśmy, tv cyfrowe ale także kablowe, jakie dają live stream z gali ksw umożliwiają nabycie usługi KSW TV PPV za pośrednictwem aktywnych źródeł sprzedaży. Są nimi aplikacje online, w jakich możliwe jest zamówić następujące usługi, ale również formy telefoniczne – poprzez SMS ale też połączenie. Żeby dowiedzieć się w jaki sposób kupić możliwosć oglądania i dostęp do hitowej gali, najlepiej wejść na stronę internetową operatora od jakiego klient posiada telewizje czy też wypróbować w który rodzaj prawdopodobne będzie wykupienie usługi PAY-PER-VIEW.
Jeśli nie posiadasz możliwości wykupienia gali poprzez operatora posiadanej tv, szczególnym sposobem na pozyskanie dostępu do transmisji będzie kupno gali ksw w usłudze KSW TV w której wykorzystując elektroniczne sposoby płatności, istnieje możliwość kupi PPV. Wystarczy otworzyć konto i przygotować płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na swoje konto gracza będzie mógł uruchomić transmisję.

Sprawdź również instrukcję naszego partnera – jak oglądać KSW: https://meczelive.tv/na-zywo/sporty-walki/ksw-jak-wykupic-i-jak-ogladac/2018-10-06

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W rywalizacji wieczoru będzie walczyć Karol Bedorf, który zawrócił w znakomitym systemie do walk, pokonując Pudziana. Były czempion ksw wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Mariusza Pudzianowskiego i owym samym zbliżył się do konkurencji o mistrzowski pas.

W drugiej z kluczowych konfrontacji wieczoru stoczy pojedynek także Michał Materla, znany fanom w całej Polsce. Dla zawodnika ze Szczecina walka ta będzie to kolejna szansa by przybliżyć się do konkurencji o pas mistrza.

Następną wielką gwiazdą na gali ksw w Londynie będzie Popek Monster, który masę lat spędził na Wyspach Brytyjskich. i z gwarancją jego rywalizacja będzie cieszyć się wyjątkową popularnością. Dla Monstera będzie to również powrót po porażce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny zawodnik mma, jaki wystąpi na gali na Wembley. Były zapaśnik w wielkim stylu zaczął karierę w MMA i szczególnie szybko dostał kibiców. Polski zawodnik zwyciężył już 3 starcia i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na konkurencję o pas.

Scott Askham to wojownik który na gali w współczesnym roku potrafił powstrzymać wyjątkowego Michała Materlę. Brytyjczyk wielkimi a także efektywnymi kopnięciami znokautował Polaka i zaprezentował, że jest obecnie w czołówce wojowników ksw KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na historycznej gali w Londynie na KSW zapoczątkuje popularny Akop Szostak, jaki do tej pory walczył na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, iż będzie wówczas niezwykle ciekawa walka pośród fanów ksw, którzy do tejże pory nie angażowali się MMA.

To jednak nie wszystko – na historycznej gali będziemy oglądać jeszcze wielu innych dobrych reprezentantów, a aktualną kartę walk gali KSW 45 w Londynie przedkładamy poniżej.

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Tagged With :

Dodaj komentarz