KSW 46: kto walczy? kiedy gala?

Ponownie rodzima organizacja KSW zdecydowała się na galę Gali na Górnym Śląsku. Nowa arena, hala sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem 46 Gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Pierwszego dnia grudnia 2018 r w oktagonie obiektu w Gliwicach wystąpią zawodnicy ze ścisłej czołówki światowej ORGANIZACJI KSW. Hala w Gliwicach będzie miejscem piątej i zarazem ostatniej hitowej gali KONFRONTACJI SZTUK WALK w 2018 roku, odbywającej się na terenie kraju. Federacja KSW po raz pierwszy przybędzie do Gliwic, gdzie czekają na nas się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy ostatnio zawodników federacji ksw walki wieczoru, z pewnością będzie się działo!

KSW 46 live w tv i internecie

Sympatycy telewizyjni, by oglądać galę KSW 46 stream będą musieli skorzystać z platform online, przygotowanych specjalnie na walki KSW. Starcia wojowników mma będzie można śledzić za pomocą usługi KSW PPV, jakiego zastosowanie umożliwi oglądanie wszelakich pojedynków na gliwickiej Gali. Osoby korzystające z CP będą mogli skorzystać z przystępnych sposobów zamówienia usługi ppv transmisji z gali KSW. Będzie można kupić korzystając ze witryny i strony internetowej usługowdawcy, wysyłając SMS zgodnie z instrukcjami, jakie zlokalizują Państwo na stronie www lub też dzwoniąc pod numer telefonu Cyfrowego Polsatu, podany także na witrynie www. Żeby oglądać Galę w tv, powinieneś także kupić usługę z wyprzedzeniem, operatorzy kablowi umożliwiają prawidłową transmisję fanom, jacy opłacą zamówienie systemu do zaplanowanej godziny przed galą KSW. Galę KSW w Gliwicach będziesz mógł oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo internetowych. Legalnie oglądać będziesz wszelkie pojedynki w tv internetowej IPLA oraz w KSW TV. W przypadku gdy chcesz oglądać KSW 1 grudnia, powinieneś zarejestrować się w wybranym serwisie a także dokonać wpłaty za usługę do transmisji live. Nic nie stracisz dzięki funkcji Timeshift, tym bardziej, iż w KSW TV będziesz miał możliwosć oglądania i dostęp do transmisji live również przez kolejne 72 godziny po ukończeniu gali KSW w Gliwicach.

KSW 46 – w jaki sposób zakupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto klienta w serwisie, możesz zalogować się do niego przez adres e-mail ale też przez Facebook’a. Założenie konta w portalu jest gratisowe. Kiedy posiadasz już swoje konto klienta, możesz zrealizować opłaty za transmisje live walk na gali ORGANIZACJI KSW. Gdy dokonasz wpłaty, będziesz mógł obserwować przebieg całej Gali, korzystać z opcji śledzenia powtórek przez następne 72 godziny po gali. Usługa, dzięki jakiej w aplikacji PPV możesz oglądać gliwicką galę ksw, jest zaadaptowana do parametrów sprzętowych, opisanych na stronie internetowej serwisu. Obejrzysz w doskonałej jakości na monitorze komputera, nie powstała jeszcze apka, dzięki której zobaczysz galę na tablecie lub też smartfonie.

Przeczytaj instrukcję jak oglądać KSW 46: https://meczelive.tv/na-zywo/sporty-walki/ksw-jak-wykupic-i-jak-ogladac/2018-12-01

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Widzowie w hali Arena Gliwice oraz widzowie, jacy obejrzą KSW 46 na ekranie telewizora czy też komputera, będą świadkami dziewięciu znakomitych starć ostatnich na KSW w 2018 roku. Ostatnia nadchodząca gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 2018, a zarazem 5, jaka będzie miała miejsce w Polsce nagromadzi w oktagonie najznakomitszych wojowników mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Poznaliśmy dotychczas nazwiska owych, jacy stoczą walkę wieczoru. Tomasz Narkun zmierzy się z Mamedem Khaidovem, a walka i starcie będzie podwójnie zaciekłe… Wola osiągnięcia zwycięstwa z rywalem połączy obydwu wojowników, jacy w marcu bieżącego roku stoczyli wielką rywalizację na KONFRONTACJI SZTUK WALKI 42. Podczas marcowego wydarzenia, niepokonany od 10 lat, w dwudziestu walkach Mamed Khalidov uległ wtedy Narkunowi. Czy wojownik mma już szykuje się na rewanż? Czy będzie chciał odegrać się za stratę osobistej, niezwykłej statystyki wygranych? Narkun, najdłużej będący czempion ksw kategorii półciężkiej, jakiego sygnałem rozpoznawczym są wygrane przez nokaut lub też poddanie się, na pewno nie odda wygranej łatwo. Specjalnie na gali zobaczymy również 8 kolejnych starć, a ich cała lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

 

Tagged With :

Dodaj komentarz